245 metrai

18 kovo, 2018 § Parašykite komentarą


Vakar Jonavoje vyko pirmasis 6h bėgimas. Su kolega padugniniu buvom susisporinę kuris kurį ir nekantravom pasibandyt. Tai ilgai nelaukdamas, pripažįstu ir žemai lenkiuosi, nes buvau aplenktas. Visais 7 kilometrais. Mano 56, tamstos 63.

Juokas juokais, bet šis ruošimasis ir vis susitikimas papietaut, padarė gan svarbią įtaką ir jau prieš varžybas buvom suradę bendrą tikslą, kurio sieksim abu kartu. Gal net ir nujaučiat. Konkurenciją pakeitė kooperacija ir tai yra labai gražu ir brandu. Manyčiau. Bendras tikslas buvo abu po 60 arba 120 km bendroj sumoj. Lūžau gan anksti, trisdešimtam kilometre ir jau atrodė, kad nuplaukė tas bendras tikslas, bet kaip ultrose ir būna: nulūžau, o po to žiūrėk ėmiau ir atlūžau. Viską viską susumavus, mum pritrūko niekingų 245 metrų :))) 56,64 ir 63,115. Nu bet yra kaip yra, visada galima norėt daugiau iš savęs (ir iš kitų).

Ačiū organizatoriams už iniciatyvą ir LT bėgimo renginių paįvairinimą. Smagu buvo tikrai, nekasdienė patirtis. Po finišo all emotional pasidariau, tai dar kartą taip yra buvę tik po Kernavės-Vilniaus. Tikrai galima sakyti, kad antrą rimtą ultrą įveikiau. Sėkmės visiems!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading 245 metrai at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: