Naujos pradžios, senos svajos

30 rugsėjo, 2017 § Komentarų: 1


Rugsėjis buvo derlingas smagių naujienų, kurios veikė lb gaivinančiai ir vertė vėl grįžt į sportą, kiek galimybės leidžia. Pirmiausia sužinojau, kad jonaviškiai chebrantai (beje, pažintis įvyko per pirmas oficialias pingvinų varžybas ir išsilaikė iki šiol) kitąmet kovą rengs 6h varžybas. www.6h.lt. Kiek pavyko sužinoti, lygus (be sukilimo) 1 ar 1,5 km ratukas ir mėgaukis kiek nori per tas šešias valandas. Dar nuo tų laikų, kai Almiras rengdavo tokias pat varžybas ir berods LT čempionatas skaitydavosi, svaigau kaip norėčiau pabandyti. Kurį laiką Totilui priklausė LT rekordas (jei neklystu) – ~80 km, per tą laiką. Nu aš tiek nebėgsiu, bet kad būtų smagiau, pasikviečiau susigrumt savo senuką draugą Padugnini, nes jau visai susibaigęs nuo darbų buvo, tai sakau – bus motyvacija prasijudint. Jis entuziastingai iššūkį priėmė :))) Tai čia vienas reikalas, kuris atgaivino, ir kurį labai norėjau, kad vėl atgaivintų kas LT. Ačiū Gintarei ir Sauliui!

Kitas reikalas buvo išvis netikėtai. S-Sportas sugalvojo Bėk į kalną reikalą :). Ir čia irgi, kai tik pradėjau bėgiot, gūdžiais 2012-ais, atrodė, kodėl niekas nepadaro varžybų, kad kuo greičiau į Panemunės šilo tiltą užbėgt. Taigi nerealios varžybos būtų. Ir še, tepraėjo penkeri meteliai ir turim :). Kitą savaitę bėgu. Bėgau ir šią ir praeitą. Šią reikėjo į Kauko laiptus, praeitą į Aleksoto funikulieriaus laiptus. Great fun! Aleksoto nesupratau, kad reikia raut nieko negalvojant ir prastokai pasirodžiau. Per minutę ir 6 sekundes, jei kas norėsit pasibandyt. Kauko laiptams jau buvau geriau pasirengęs, šeštadienį buvau netoli mieste su reikalais, tai privažiavau ir prasibėgau su kroksais. Pažiejau, kad per minutę su biški užbėgau ir supratau, kad taupytis jau tikrai nereikia ir reikia raut. Tai roviau ir per 46 sek išroviau. Trūko kelių sek, kad į finalą patekčiau. Kančys sakė, kad nebėga, nes pamatė, kad aš užsiregistravau :)) Tai sakė, kad nepaeis, kai tokia konkurencija. Nu tai va. Panemunė bus saldainiukas. Ten jau 400 m kažkur ir neis raut. Dvejoju, kaip daryt. Iki pusės varyt, tada raut. Ar raut ir kas bus tas? Labai tie orientacininkai nušvitę žmonės kažkokie. Be alkoholio, su šypsenom tokie. Gamta and shit. Kai atlaisvėsiu, norėsis visus tuos rogainingus ir mėgėjų orientacines atnaujint. Gaila, kad turistas.lt nunyko su Nuotykių maratonu. Stasiukaitis, velnia, tikrus maratonus pradėjo bėgiot, tai nuotykių maratono nebedaro :).

Toks ir gyvenims. Svoris gud. Šokdynė nepaėjo, bet kakalų nevalgau, tai 75-76kg dabar kažkur laikosi. Pradėjau pastebėt anakardžių ir bananų kimšimo į save aistras. Gal kažkuo visgi bandau cukrų kompensuot.

Dar daug mąsčiau apie ribotumus savo. Kad siaurokai taip varau gyvenime. Pažiūrėjau kaip draugai su sportais. Tai vieni nuvarė į swimruną, kiti į dviračius, Senukų ir ta per klaidą į crosfito trefkę nuvarė ir nepaėjo paskui, laiptais turėjau vos ne stumt į viršų :))) (nu ne iš tikro, bet kad vaizdingiau parašyt), o aš kažkoks tik bėgiks. Dar į Dramblius kartais. Lyg atrandu, įsikimbu i nepaleidžiu. Nzn a čia gerai, ar ne. Šian, kai bėgau, galvojau šita tema, tai dar prisiminiau, kad savo klasėj buvau paskutinis, kuris uniformos atsisakė. Visi jau pradėjo turginius flanelinius tuos marškinius languotus nešiot, o aš varydavau su ta mėlyna uniforma pavyzdingai, nors jau leido laisvai rengtis. Gal čia iš to? Galiu kaip ir ką noriu sportuot ir t.t., o įsikibau bėgiot ir tiek. Dar šiandien labai Sania Sorokiną noriu pasveikint su Spartatlono nugalėjimu. Biški buvo liūdesėlio, nes nepaisiau nerašytos taisyklės “kad tiesiausias kelias į nelaimingumą – tai savęs lyginimas su kitais“ ir pasilyginau. Spauda rašė, kad Sania norėjo svorio numest ir prieš 5 (!) metus pradėjo bėgiot. Ir va. Turim ką turim. LT rekordai, pergalės ir t.t. O Kiborgiuks ką? 82 km tuos savo turiu ir pingvinochiką. Nekeisčiau to antro tai jau tikrai, čia rimčiau nei visi ultros kartu sudėjus, bet yra liūdesiuko. Atrodo underdogas esu ir neišlaužiu nieko rimčiau iš savęs. Neduota gal. Nors all gud. Tinka man taip. Netinka, gal kad tos taisyklės nesilaikau. Nafik lygintis išvis. Noriu gan sveikai gyvent, sveiką svorį turėt, palakiot laukais ar rogainingais, dviratį pamint tarp mašinų. Tinka man taip. Medalių jau seniai nebenoriu. Padugnini tik aplenksiu, čia fakts :). Net jei neaplenksiu, bent atgaivinęs būsiu senuką.

§ One Response to Naujos pradžios, senos svajos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Naujos pradžios, senos svajos at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: