Ultra Xtrasa

6 rugpjūčio, 2017 § 5 Komentaras


Viskas dar taip gyva, kad net baisoka rašyti. Į sentimentalumus kokius nueisiu. Šių metų esminis startas man. Kas negirdėję apie jas, tai idėja paprasta: 1km su biškiuku ratukas, 150m sukilimo per ratuką (atitinka 36 aukštus, 3 12aukščius arba pusę TV bokšto).

Pavyko lb gerai viskas. Nubėgau 20 tokių ratukų. 3 km vertikaliai į viršų. Turbūt geriausias analogas – užlipti į 720 aukštų. Tiesa!! Ir NULIPTI. Jeigu gyvenat kokiam penktam aukšte, tai reiktų užlipti iki buto ir nulipti 145 kartus :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 145 :))))))))))))) aaaaahahaha. Nu arba 10 kartų aukštyn žemyn į TV bokštą.

Tokia tad varžybėlė. Bėgo vienas latvis, tai šnektelėjau trumpai, sakė, kad LV tokio gėrio neturi. T.y. tokio sudėtingumo trasa, kad eitų varžybos. Už tai lb ačiū organizatoriams!

Man šitas reikalas buvo PIRTIS. Tiksliausia metafora. Ryt grįžtu po atostogų į darbus, tai nuplovė viską labai gerai. Toks visiškas apsivalymas.

Dar man šitas reikalas priminė iniciaciją, nes daug apie jas skaitau db. Per iniciaciją turi būti kraujo, sužeidimų, žalos kūnui, tai čia to apstu. Dar kai per pietus taip neblogai nulijo, tai ir nučiuožiau nuo vienos nuokalnės ant užpakalio. Grįžęs namo tik pamačiau, kad visas kūnas subraižytas. Ai, ir dar pirmo rato pradžioj labai gerai širšės visus painiciavo. Užbėgom musiau į kokį lizdą ar kažką. Labiausiai paskutiniam bėgusiam Mindaugui Grigui nepasisekė, sakė, kad kokios penkios įkando. Man viena teko tik.

Užtrukau 8h su trupučiu. Labai smagi atmosfera, krūva tokių pat prijaučiančių bendraminčių, crazy as fuck šitos varžybos. Lipi ir lipi ir lipi į kalną. Visiška beprasmybė. Kam? Kam taip daryt gyvenime? Bet that’s what atostogos is about. Nesąmonėm užsiiminėt.

Smagiausias nutikimas, kuris gerai iliustruoja, ant kiek jau pavažiavęs stogas buvo, nutiko 11 ar 12 rate. Užlipau į kalną ir prisėdau prieš finišą pailsėti. Ir jaučiu, kad sysiu noriu. Ai, galvoju, p**du, darau taip kaip yra. Padariau sau ramiai. Tada veiksmas jau kokiam 17 rate, sustoju pailsėti vidury kalno ir nuleidžiu galvą žemyn, o pats į lazdas atsirėmęs. Ir galvoju: “kas čia sysium smirda taip?“ Ir tada suprantu, kad gi yours truly :). Tai geriausia buvo po varžybų, kai toks pats visas į vietinį Statoilą šalia Gariūnu nuvariau. Verdu kavą, o ten dvi merginos šalimais verda irgi. Tai jau taip jaučiaus, kad net negaliu apsakyt. Apsisiusiavęs.

Jaučiu šitą tai labiausiai atsiminsiu. Ir dar kaip supratimą, kad nereikia gal tokių dalykų daryt ;).

 

Nu  visai pabaigai, apie Grinių. Gi pirmą kartą bėgau šalimais ir niolika kartų lenkiamas buvau, tai galėjau prisižiūrėti ir stiliaus, ir technikų, visko ko širdis geidžia. Šeštai valandai baiginėjantis, jis įveikinėjo 31 ar 32 ratą (čia su tuo penkiaaukščiu, kad suprastumėt, tai yra 230 kartų :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ir per 6 valandas. Aš tuomet įveikinėjau kokį 15 gal savo ar net 13. Ir jis prie didžiojo kalno mane aplenkė, tai aš sugebėjau gal 20 m jo tempu lipti į tą kalną. Vis šis tas iš mano pusės :).

Labai graži moterų kova gavosi. 3 pagrindinės (gal ir Danguolė, nzn) kovojo iki pat galo ar bent jau tikrai ilgiau nei 8h. Dar reikia sulaukti rezultatų, kad pažiūrėti, kuriai geriausiai pavyko. Visos dėjo mane į pavėsy kaip reikiant.

 

Visiems visiems visiems nukvakėliams labai rekomenduoju šitą varžybą. Duokdie, ji vyks ir kitąmet.

 

§ 5 Responses to Ultra Xtrasa

 • siaip begiks parašė:

  pala pala pala, ka reiskia “p**du, darau taip kaip yra“? Čia tiesiogiai kaip yra? Neišsitraukęs? woooow…čia jau Totilo levelis ne peržengtas, o peršoktas ir apm***as. Stipru. Gero recoverio…

 • Indre parašė:

  Kaip nuolat, pažvengiu postus beskaitydama 😀
  omg omg 😀
  Šauniai subėgai! Ir ačiū, kad pašaukei pavardę mano, bet man iškart visiškai nedaėjo, kad mane pašaukė…. gėda pelėda!
  Deja, nusimuilinau aš greitai, kojos buvo absoliučiai tuščios po giluminio vakarykščio masažo. Dabar net pikta… bet ką darysi, toliau treniruotis ir gal netgi grįžt ten kitais metais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Ultra Xtrasa at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: