Kiborgo pilvas

kovo 20, 2017 § 12 Komentaras


Seniai kažką konceptualesnio berašiau.
Trumpai drūtai šiandien – apie pilvo reikalus. Naujamečius pažadus, kurie gražina puikiausią mano kūno dalį, į kurią tiek gėdos, neapykantos ir nervo sudėta. Literally.
Praeitą savaitgalį buvom su berniukais pas Dolgovą pasitestuot. Mynėm dviratį, visokių parodymų iš kūno stebėjom – ala deguonies kiekį raumeny ir pan. Prieš minant matavo riebumą, tai mano pilvas kalė rekordą su 38 mm ties bambos sritim. Nu ten taip suima su pirštais ir tokiu plastmasiniu daikčiuku pamieruoja. Klausiau, ką daryt? Sakė, cukraus mažiau ir vakarais nepripust.

Tai kas liečia cukrų, nuo Naujų tokį reikalą vykdau, kad cukrus tik sekmadieniais. Šešias dienas paprastai, o septintą nors ir tvanas. Ir visai gerai šitas. Iš pradžių mirdavai, kaip laukdavai to sekmadienio. Šią savaitę jau net pagalvoju, kad gal praleist. Kam čia kankint tą organizmą.

Kitas, ką nuo Naujų vykdau, tai kasdien darau atsispaudimus/atsilenkimus/pritūpimus ir plancką. Pradėjau nuo 33 kartų ir kas mėnesį pridedu po 2. Planckas tas pats skaičius tik sekundėm. Ir irgi visai džiaugiuos. Keičias kūnelis. Pilvas included. Sausį buvo mirtis, vasario gale jau mąsčiau, kad gal po dvi serijas tokio užėjimo kasdien daryt..

Dar pas Dolgovą sakė, kad vyrams riebalas ant pilvo yra pavojingiau, nes tiek pat jo užsideda ir vidinėj pilvo pusėj. O moterims dedas tik išorinėj. Ir tada spaudžia vidaus organus mum.

Nu ką. Pasiskaninimui įmetu kelias foto. Viena šiandien daryta, kita pernai vasarą, kai sumąstęs buvau ant turniko kabot.

 

Aš kiek žiūriu, man viskas taip pat :/

Dar šiandien (monday) gavau iš Dolgovo rezultatus tyrimo. Tai pacituosiu smagesnes vietas:

Riebalų masė 24,1% virš vidurkio.
Atsistatymas po krūvio itin lėtas dėl žemo treniruotumo arba susikaupusio nuovargio.
Riebalų masė viršija rekomenduojamą sveikatingumo vidurkį ir yra susikaupusi išskirtinai pilvo srityje.
(laiške prie tyrimo ataskaitos): Prioritetas akivaizdus – riebalų mažinimas pilvo srityje 🙂 visų pirma reikia sumažinti suvartojamo cukraus kiekį ir bendrai valgyti daugiau baltymų ir mažiau angliavandenių.

There you go, ultratrailininkas FTW!!

Reklama

§ 12 Responses to Kiborgo pilvas

 • aistis parašė:

  ei, juoda spalva lieknina!!! šortai juodi:)

 • audira parašė:

  O tai nėra taip, kad jeigu pas tave viskas bus gerai, tai asmeninis treneris Dolgovas neturės darbo?

 • Lapkritis parašė:

  O tai kokio, Šviesybė svorio ir ūgio? Ne juokais išsigandau, kad taip išsityrus paaiškėtų, kad aš iš viso kaip ruonis ar inkstas taukuose kurio 2/3 vanduo, kiti 2/3 – riebalai ir likęs trečdalis – tai viska kita. Na, lyg ir iš serijos, kai man mokikloi neiseke tris dalikai: letuvių kalba ir matematika.
  😦

  • Kiborgas parašė:

   182 ir 80 Pagal KMI viskas ore, tas riebumas irgi tik +24% ir tik ant pilvo. Prie bicepso tik 1 mm, bet apie kitus nekalbėjau. Žodžiu, šiaip aš beveik etaloninis kaip kažkada šeimos gydytoja sakė “pavyzdinis kraujas“ po kraujo tyrimo. Tik tiek, kad kai jau perfekcionizmz apim, tai ir žiūri ką čia dar.

   2017 m. kovo 23 d. 13:54, pingvino kojos rašė:

   >

   • Lapkritis parašė:

    Nu nesuprantu, kaip gali kilovatvalandės tik ant pilvo kauptis, o visur kitur sausa skūra ant raumens būti. Nors tu ką.
    Pabrauzinus ambrozdėlius internetuose, kaip ten tie % atrodo, tai 24 % įvairių minčių sukelia. Aš apie meną ne kažką suprantu, bet taip kaip suprantu, tai tose nuotraukikėse (pačio) aukščiau, ant kokių 15 – 20 % tempia, bet ne daugiau.

   • Kiborgas parašė:

    Nzn. Aš įsitikinęs, kad cukrus ant pilvo gula, tai man čia viskas makes sense

    2017 m. kovo 23 d. 16:29, pingvino kojos rašė:

    >

 • Lapkritis parašė:

  rekomenduoju šitą skaitalą: drketo.lt
  Ant pilvo riebalai turbūt gula (kai jų niekas nenaudoja energijai, nes yra cukraus). Ant pilvo labiausiai, nes ten mažiausiai maišosi (evoliucijos taip sąlygota), bet šiaip ir visur kitur po oda gula. Na, bent jau turėtų gulti. Čia man taip atrodo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Kiborgo pilvas at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: