Razvedka Anykščiuose #1

sausio 2, 2017 § Parašykite komentarą


Aš lipau per medį, kuris buvo nugriuvęs virš upelio ir buvo nuostabu.

Ten viskas netoli slidinėjimo kalno Anykščių. Atbėgau iš kažkokios nežinios, pamačiau tą kalną iš aukštai ir sugalvojau, kad žūtbūt lipsiu į jį, vienintelė kliūtis – upeliukas apačioj. Vaikščiojau vaikščiojau, išsirinkau optimaliausia maršrutą, viduryje buvo tokia salelė, tai iki jos be didelių nesklandumų, o paskui buvo toks storas medis nugriuvęs, šlapias visas, jokios galimybės į kažką įsikibt. Aš įkrist nenorėjau. Buvau jau kažkada bridęs su dviračiu per upelį, tai kai maktelėjau iki kaklo, tai po to karto – nea, ne ne, nenoriu brist iki kaklo. To vedamas pasirinkau labai konservatyvią lipimo per medį taktiką – apsikabinti jį visom keturiom ir šliaužti little by little. Atrodžiau įspūdingai! Jausmas irgi geras – lyg kokią šaltutėlę anakondą apsikabinti, kuri ką tik pietum porą karvių prarijo. Smagiausia dalis buvo – kaip ir priklauso tokiom istorijom – grynai per medžio vidurį. Neapskaičiavau jo pasvirimo kampo, o jis, gyvatė (anakonda), gi svyra į viršų, visas slidus, nebeina stumtis net milimetrovkėm. Ir tada… Aš sukaupiau visas dvasines pastangas ir atsisėdau stačiai. Nuleidau kojas į apačią ir pakeldamas visą kūną rankomis vėl milimetrais stūmiausi pirmyn. Padėjau koją ant žemės, jaučiausi didvyriškai kukliai. Tokį žygdarbį įveikiau, bet kaip ir priklauso persižegnojau ir respektą Dievuliui nusiunčiau.

Tokia ta pirmoji razvedka Anykščių gavosi. Kukliai didvyriška. Ryt poryt ir užporyt laukia dar razvedkų. Jei kas followinat ir esat native anykštietis – parašykit į pingvinokojos gmail.com – mažu išsidrąsinsiu ir kartu prasibėgsim.

Visas šis reikalas – tai trečia serija pingvinų treniruočių stovyklų, kurios prieš tai vyko Nidoj ir Dusetose. Vienintelis skirtumas, kad mama pingvinė liko namuos su pingvinočiku, o aš atstovauju vienas šį kartą familiją. Jaučiuos daugiau mažiau panašiai kaip tas “sapnuoju, kad einu“ vyrutis, kuris tik pasigimdęs vaiką sugalvojo nuo Vilniaus kažkur į Portugaliją pėškom pėdint.

Dar planuose:
Anykščių baseins su penkiom pirtim
“Truman“ (2015) ir “The Autopsy of Jane Doe“
profesinių knygelių poros damušims ir Turgenevo “Otcy i dety“ pradėjims
kirpykla
Dakaro apžvalgos vakarais (jau rodys šitas ane?)
tokių žuvų po tokiu tiltu pafotkinims ir gal net jum parodyms

Einu valgyt.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Razvedka Anykščiuose #1 at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: