Alkoholis tau ne brolis

spalio 14, 2016 § 7 Komentaras


Kad jau užėjo nors rašyt iš pasipiktinimo, tai pratęsiu. Gal nieko daug, o gal visai pasirašys koks rimtesnis įrašas.

Pirmoji mintis, kurią ir norėjos parašyt, yra ši: užsieny alų pardavinėj mažesniuose buteliuose, pas mus standartas jau net ne 0,5 l, bet visa pinta.

Pamąstom biški apie tai ok?

 

Žinant mano santykį su cukrum ir spurgom visokiom, čia būtų tas pats, kas man siūlyt vieną didelę spurgą, vietoj vienos mažikės ir pateikt kaip labai labai gerą dealą. Which is not. Man patinka truputį paskanaut ir nemėgstu savęs, kai persiskanauju, tai kam tą skatint? Prisiminiau, kad mama įvarė man šį įprotį/kompleksą. Kai jau atsirado Rafaelo, tai jin paslėpdavo jų dėžutę ir mum su sese išduodavo po vieną Rafaelo per dieną. Kas man atrodo yra visiškai teisingas santykis su saldumynais. Mažas griekas taip neslegia.

Tai kame reikalas su tuo alum? Man patinka Švyturio Baltas, sakykim. Tai kodėl jo negaliu paskanaut 0,25 ar 0,33. Kaina ne argumentas, galiu sumokėt vos ne tiek pat, kiek už 0,5 ir kartais taip ir darau, kai perkuos kokį belgišką ar tuborgą ar dar ką nors. Aišku, visada galima išpilt. Bet ar tikrai? Jei jau atsidarau, tai ir suplempiu, nes kažkaip užaugau toks iki galo dadarantis dalykus. Neina man pusę lėkštės palikt.

Tai tokie pamąstymai. Manau, kad čia rimtas reikalas in a way. Jei standartas būtų 0,33, kažkas būtų kitaip. Neslėpsiu, kad šiuos žodžius rašau po 0,25 Volfas Engelman Delikataus kažkokio tai daikto. Ir ką, kažkoks ne visai kaip visad jaučiuos, bet penktadienio vakarui ir netyčia iššokusiam John Lee Hookeriui pats tas. Sąžinė normaliai. Net Džiunglių susirinkimas vaikui šian nubalsavo, kad po mažą alaus penktadienio vakarą visai yra normaliai. Liūtas ten lemiamą žodį tarė, paskui visi žvėrys išsilakstė miegot.

Ir kažkuo žavu man visai tie amerikonai su savo six packais, bet ne tais. Kad ir šiam filme:

Nešiojas Jeff Bridgesas tuos šešis mažus buteliukus su visa pakuote. Jei jau nori daug, tai ir nešiokis. Irgi kultūros dalis.

Ok. Kitas dalykas, kuris labai labai man neduoda ramybės yra šis: jei reiktų rinktis iš dviejų penktadienio vakaro treatų – spurga (ar gal net dvi :)) vs alelis. Kurį reik imt? T.y. kuris mažiau kenk? Alus jei koks nearomatizuotas daug cukraus neturi, bet tuščių kalorijų yra, ane? Ten daugiau smegenam poveikis nelabai geras. Cukrus smegenam kenkia pažeisdamas pusiausvyrą? Baisiai nuotaiką gali užkelt ir paskui kitkam dar kenkia, riebalais nusėda, kepenys pariebėt gali? (ir žinokit, pernai echoskopiją dariaus ir akurat, pas mani irgi pariebėjusios). Tai čia toks rimts galvosūkis man. Daugiau, aišku, sportinis interesas, bet vis tiek įdomu. Nenumirčiau gi ir nuo abiejų treatų :).

Ai, visgi nuvariau balsuot. Ir už p. Verygą nesusilaikiau :). Aurelijau! Jei jau atsirasi ten, noriu mažesnių tarų!!

Reklama

§ 7 Responses to Alkoholis tau ne brolis

 • Liuse parašė:

  Aišku, nei spurgom, nei alum piktnaudžiaut nereikia, bet iki ortoreksijos irgi reikėtų pasisaugot neprieit.

 • Begiojantis Aludaris parašė:

  p.Kiborgai,
  Galiu pabandyt atsakyt i klausima, kodel nera populiari tara mazesneje nei 0,5l. taroje, nors Jus ir pats ta atsakyma kaip ir paminejote. Tai yra kaina, o tiksliau sugeneruojamos pajamos, kuriu dazniausiai nebuna, isleidus ne craft tipo (mazu alaus daryklu, mazom partijom verdamas alus) alu. Pvz. Sv.Ekstra glass 0,33l. tipo buteliuke buvo isleidziamas i rinka net du kartus, bet abu bandymai baigesi dideliais kiekiais nurasymo (del besibaigianco galiojimo). Tad, nors alus mazesneje taroje yra ir pelningesnis, nei didesneje taroje tiekiamas analogas, taciau tokiu pirkeju kaip Jus, sutinkanciu moket pakankamai auksta kaina uz maza buteliuka, yra mazoka.
  P.s. Jei megstate kvietini alu, siulau pabandyti Kronenbourg 1664 Blanc (yra ir 0,33l. taroje) arba Raudonu Plytu Begancia Kopa 🙂

  • Kiborgas parašė:

   Uo gers 😉 tikras aludaris. Nu dėkui, dėkui. Aiškiau dabar. Bambalių tauta esam, pasirodo..

  • Keskuska parašė:

   Kronenbourg 1664 Blanc tikrai užskaitau, vertas dėmesio. Ypač su citrina ar laimu. Paskui, Kiborgas, žiū ir į 0.5 skardinę šito Blanc nespjausi, ir durnų klausimų nekils, kodėl 0,5o ne 0,33 standartas 🙂

   • Kiborgas parašė:

    ;] a tik nebus tas Kronenburgs aromatizuotas? kažkada ragavau ir velns mane tempė į sudėtį pažiūrėt, tai ten gi ans sirupo pripilts, o sirups = cukriuks 🙂 Žodžiu, dvigubs blogis.
    O klausims dėl standarto nėra durns. Nu taip, gal ne pats svarbiausias gyvenime ir t.t., bet ne durns 😉

 • Jurga parašė:

  Puikus post’as! Čia perskaičius palyginimą su spurgom prisiminiau: kur aš studijavau, alaus negalėjai nusipirkti po 20val. kiekvieną dieną taip, tai aš pagalvodavau, kad tą patį galėtų taikyti ir šokoladams:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Alkoholis tau ne brolis at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: