Bėgu iki turniko ir atgal

rugpjūčio 12, 2016 § 2 Komentaras


Nu ką. Sportininkas vėl. Stabiliai 3 treniruotės per savaitę. Su apšilimu, prasitampymais gale. Bėgu iki turniko 500 m, paskui atgal iki tokio kelio ženklo 300 m ir tada pėstute iki namų džiaugdamasis.

Po praeito įrašo apie atsispaudimus pakomentavo tokia mergaitė, kuri turnoverino mano gyvenimą ir mečiau aš tuos atsispaudimus ir dabar darau STARTBODYWEIGHT. Vien jau prieš ir po  (tik 12 sav!!) foto to vyruko ko vertos. O pats autorius buvęs national level long distance runneris. Ten reikia įdėt pastangų, kad suprast tą programą, bet paskui viskas važiuoja visai smagiai. Į pirmą treniruotę su atspausdintu lapuku nulėkiau, kad ko nepamiršt, po kelių kartų, jau viskas mintinai einasi.

Ai. Pasidariau “prieš“ foto ir aš. Gal įdėsiu galvą nukirpęs kada :).

Tuo pačiu vėl mečiau cukrų valgyt. Šią savaitę be jo varau. Tai kol kas nesunku. Dar norėtųs ir alaus apmažint, bet šian jau kažkaip taip gavos. Svorio savo “prieš“ nuotraukoj turėjau 83-84 kg, kai geriausiais laikais gal net 76 buvau pasiekęs, tai yra ką veikt :).

Tie pratimai visai smagu. Ten paskui turėčiau padaryt pritūpimą ant vienos kojos. Arba atsispaudimą stovėdamas ant rankų. Arba ten tokie dragon prisitraukimai yra, kai prisitrauki ir tada dar išsistūmi į viršų. Nu, kol kas kabina visai.

Realiai – taip rūpesčiai visokie kitokie supuolę, kad bėgimas ir maratonai tokia tolima tolima praeitis rodosi.

Ale, kad ir tolima praeitis, bet kaip čia nepasigirsi :). Šią savaitę surašiau interviu tokiam “Ji“ žurnalui apie bėgimą. Kažkada rugpjūčio antroj pusėj pasirodys. Visai gerai surašiau, pačiam patiko :).

Dar pasakysiu. Šiuo metu bėgimo blogosferoj nenuginčijamas lyderis yra tas skyrunneris Grigas (runningkidney). Jau detalumas apsakymų, potyrių artumas per parašymą mmmm. Kaip uogą kokią niaumot. Šaunuolis. Ir gyvenimą tokį pavydėtiną gyvena (nu apart to gliuteno, kad negali valgyt). O kitas ne vien bėgikas – tai sportoholikas, bet ans vaiką pasigimdė ir tiek mes iš jo tegirdėsim ir tas bbzn. Va šits irgi lb patink paskutiniu metu. Gal tuom, kad dar neatkasiau, kas per vienas realybėj ir labai gerai rašo. Tokį užsukimą turi, stiliuką išvystęs. Kad ir tuos sakinius vis iš mažųjų raidžių praded, ale kuklinas ar ką? Gera skaityt, nėr ką pridėt.

Nu ir dar Olimpijada. Kur treneriuks prasibėgs. Ir mergaitės gal ką parodys rimčiau. Jei toto daryt, tai Lobačevskė ir Drazdauskaitė favoritės, man rodos.

Užbaigsiu tuom, kad prie to turniko mano labai smagi liaudis renkasi. Tai kokį kareivį sutiksi, kuris viens raumuo. Tai kokį dėdį su pilvu, kuris maikę būtinai nusiims, kad jį parodyt. Tai senutę su mėlyna vasarine suknele vikriai treniruoklį mankštinančią. Patink. Ir dar, kad šeimos su dviračiais visi atvažiuoja pasikarstyt. O užvakar, per lietų, vienas ten maklinėju kažką ir ateina toks geziuks. Pize, galvoju, dabar jau pize. Bus snukin. Ir jis taip “labas vakaras“ ir nuėjo pakabot kaip tinginys ant lygiagrečių. Iš pradžių ant vienos rankos ir kojos, paskui ant kitos. Prasitempė ar ką. Tiek aš ir tesuprantu tuos turniko reikalus. Pakabojo ir nuėjo laukais.

Ir paskutinis bajeris iš šiandien. Toj programoj yra tokie pike pushups. Atsistoji šuns žiūrinčio žemyn asanoj :)) ir darai atsispaudimą. Tai darau tuos. O prie treniruoklių tokios mergaitės tėčiui: “Teti, teti, o ką tas dėdė ten daro?“. Tetis: “Nežinau, gal sportuoja“ :))))))))))) Tai tuom ir užsiimu, velnia.

Reklama

§ 2 Responses to Bėgu iki turniko ir atgal

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Bėgu iki turniko ir atgal at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: