Svarbiausia, ką davė bėgimas

gegužės 20, 2016 § 2 Komentaras


Vieną šios savaitės vakarą su pačiute netikėtai prašnekom bėgimo tema. Taip retrospektyviai, praeitin. Lyg 2012-ais pradėjom bėgiot. 02.16 tų metų pirmose varžybose iš Pabaisko startavom. Pirmas maratonas abiem 2013-ais, Vilniuj.

Užklausė Senukų, kas man svarbiausia buvo per visus tuos bėgimo metus. Ką atradau, ką davė ir pan. Ir netikėtai bei gan spontaniškai supratau, kad cukrus. Visas tas supratimas apie mitybą ir cukrų, kuris atėjo gan neseniai, praeitais metais tik. Laksčiau, draskiaus su tais kilometražais, o raumenai pradėjo matytis tik atsisakius kečupų, kavų su cukrum, bandelių. Sportas be mitybos tikrai gal net mažiau nei pusė reikalo yra. Mitybai gal net kokius 60-65% dabar duočiau pagal svarbumą.

Tai va.

O dar dabar labai smagiai skaitinėju trijų 15min žurnalistų bajerius, kaip anie ruošias pirmą pusmaratonį/maratoną bėgt Vilniuj. Taip viskas irgi jau retrospektyviai pažįstama ir taip šypseną kartais kelia. Pancerovas kol kas favorits, vien pagal tai kaip speciukus aprašė pas Karolį :). Linkai čia: Svėrytė, Pancerovas, Malinauskas.

Reklama

§ 2 Responses to Svarbiausia, ką davė bėgimas

 • vg2run parašė:

  Noriu paklaust. Kaip gyvent be cukraus ? Ta prasme, skaitinėju etiketes įvairių produktų, ir beveik visur jis yra. Nebežinau ką valgyt 😀 Sugalvojau nevartot. Jau 20h praėjo be cukraus, kažkaip dreba rankos ir norisi tą snickers’ą suvalgyt. Be to močiutė labai supyko kai atsisakiau jos saldainių. Jei teisingai suprantu, cukrus esantis vaisiuose, meduje yra gėris, o tas baltas, rudas ir visur pridėtas produktuose yra blogis?

  • Kiborgas parašė:

   Velns, daug buvau prirašęs, bet neišsisaugojo 😦 Per trefkę kokią pašnekam ok?

   Jei trumpai – vaisiai gerai, tas rudas baltas negerai.
   Keisti galima radikaliai ir mažiau radikaliai (ne tiek streso kelia ir rezultatai vėliau ateina).

   Valgyt bus ko tikrai 🙂

   Esminis, ką atradau komentarą rašydamas, kad reikia grįžti į vaikystės laikus (nors vaikystė vaikystei nelygu :))), kai desertas ir būdavo tik desertas – retai ir mažom dozėm :).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Svarbiausia, ką davė bėgimas at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: