Spaudos apžvalga

3 balandžio, 2016 § Parašykite komentarą


Prisiskaičiau čia visokios spaudos (nebūtinai šiųmetinės), tai, sakau, apžvelgsiu. Pradėsiu nuo Dopolsko interviu. Paliko įspūdį. Kukliai, atvirai. Tas 54 km bėgimas namo. Arba tai, kad dirbo vasarą statybose. Arba tai, kad susiras darbą pusei etato, nes nori ir Olimpinėms gerai pasiruošt.

Kažkoks nusėdęs stereotipas pas mane buvo, kad jei jau rimtas sportininkas, tai turi būti babkės šalia. Bling bling. Daug babkių. Sponsoriai visokie, reklamos, produktų reklamos ir t.t. O čia – vieno kambario butukas nuomojamas, draugė padeda, treneris. Kukliai. Tada iš labai seniai prisiminiau ar tai Krupeckaitės, ar tai Skujytės interviu, kur irgi kalbėjo, jog tauposi butui, kol kas sportininkų viešbuty apsistojusi. Tada iš kažkur prisiminiau visai neseną “Kuvaldos“ Maslobojevo interviu, kuris irgi sakė, jog mašinai ir butui iš laimėjimų nesusitaupysi. Like, vienas geriausių savoj kategorijoj ir va.. Arba kauniškis Ignas “Taisonas“ Barysas, juodas gražus mersedesas ir kokia rida :)) (pas jį fb panaršę galit rasti).

Ir paskui šią savaitę “Kauno dieną“ vartinėju, o ten trumpas straipsnelis apie superinę buhalterę Tauragėj. Kuri daug metų dirbo mokykloj ir sugebėjo persivesti sau į sąskaitą niekieno nepastebėta (tik dabar tarnybos aptiko) 580 tūkst. eurų. 580 tūkst. eurų… Bendroj sumoj čia, per visus tuos metus. Sklypų nusipirko žmogus. Nevažiavo į jokias olimpiadas, nestojo į ringą ir nerizikavo Muhamedo Ali likimu. Ot tai tau.

Šią savaitę per treniruotę naują bajerį susigalvojau. Esu dar tokiam beginerio levely ir nemoku tiesiog dirbti ir mirti, reikia dar pašnekėt dirbant. Tai darau tuos pratimus ir šaukiu visiems: “Ar rekomenduotumėt draugui bėgimo treniruotes?“. Pas Kančius, turiu omeny. Ypač Kančytę :). Beveik visi juokiasi. Ir yra ko, nes ateini, kad išvestų tave į kančią ir priverstų padaryti, ko pats nepadarytum. Čia kur tas mano draugas toks niekaip negali suprasti, kodėl aš moku pinigus, kad mane kankintų labiau nei aš pats sugebu save kankinti. Charakteris toks mano musiau. Kančios saldainio mėgėjas esu. Per aspera ad astra kelis kartus sakė Kančytė, tik lietuviškai.

Ir apibendrinimui tokia kreivoka mintis. Gal kančios mėgėjams ir negalima daug babkių turėt? Nebebus per aspera tada.

Čia koks tai Rockio sindromas. Kol kažkokiam cokoliniam aukšte daužai sušaldytas karves, tol maladec. Kai jau rūmus pasistatai, nebesidaužo Everlasto maišai tie.

Ir gal išties sportininkas nori ne žvaigždžių, jis nori kančios. Žvaigždės kaip dabavka. Kaip ordinas ant krūtinės už atkentėtą kiekį.

Vietoj gręsiančių 10 metų kalėjimo tai buhalterei siūlau Drazdauskaitės kasdienybę – 25-30 km kasdien :).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Spaudos apžvalga at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: