First blood

lapkričio 8, 2015 § Parašykite komentarą


Šiam bėgimo sezone, manau, būsiu įgyvendines visas pačias pačiausias bėgimo svajas. Pirmas ultra, išbėgti 5 km iš 20 min ir pan. Šiandien, kiek pačiam sau netikėtai, įgyvendinau tokią, kurios akylai stengiausi išvengti. Kaune oras tikrai ne koks buvo, bet kad Dringy pasispardyčiau sugalvojau vis tiek bėgt. Nuo namų link senamiesčio prieš vėjuką, sušlapau ir jau pajutau, kad kažkas daros toj geroj viečikėj. Grįžtant buvo pasaka. Išskleidi rankas kaip bures ir vėjas pats tave neša, tik spėk kojas dėt. Per LR subėgt kilometrą per 4:57 min man yra osom. Grįžau šiaip ne taip, nuotaika gerutė, pasidžiaugiau, kad oro nepabūgau ir puolu jau nusirenginėt. Ir tada pamačiau, kad kairys speniukas nukraujavo :). Apturėjau pirmą kartą karjeroj tikrą nipple bleed. Visą laiką po to galvoj sukos Wormsų žaidimo frazė “first blood“. Ten tų senovinių, kuriuos ant 486-o pas Tomą S. kaldavom 9 ar 10 klasėj. Kali granatą arba iš bazukos ir jei biški padarai damago, wormsas džiaugsmingai suspinga “first blood“. Tai taip ir man šį vakarą :).

O tas Panemunės tilto reikalas su prabėgimu per apačią tikrai liuks. Per visus 20 km nei karto jokios gatvės nereikėjo kirst.

Galvoju, koks čia kitas challengas man su bėgimu laukia. Dešinio speniuko first blood jau nebe taip džiugins. Reiktų kažko esminio. Visada galima per varžybas bandyt tą 4 stadiją pasiekt. Any ideas? Nes aš jau tuoj pristigsiu. Dar, kad jau gruodis ne už kalnų, visai Zuikio challengą galima daryt: bėgti advento kalendorių visą gruodį, kasdien pridedant po vieną km ir galvojant apie gerus žmones su dėkingumu, kai tą darai. Arba galima G. Kinderio pasninko challengą daryt: sportuot, bet valgyt tik žalią arbatą. Nu dar galima visą gruodį specialiai nebėgt, bet argi čia challengas :)?

Tokia tokelė.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading First blood at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: