Atostoga III diena, man vs. horse

spalio 3, 2015 § Parašykite komentarą


Klausyti nuo 45:30

Šiandien su Senukų varėm Morskie Oko aplankyt. Į pasaulio TOP 10 gražiausių ežerų patenkantis ežerėlis. Nusigauti iki jo kebloka, ypač žmoną su vaikiuku pilve turint ;). Nuo Zakopanės centro daugiau nei valandą važiavom mikriuku, nes baisus kamštis buvo. O paskui planas buvo 8 km iki ežero keltis arklių kinkiniu, nes tai vienintelis legalus transportas iki ten. Biški apsiskaičiavom ir per mažai popierinių zlotų pasiėmėm, tai į kalną arkliais mylimiausią kėlėm, o aš pats, kad nereiktų vakarinės treniruotės daryt, sugalvojau užbėgt ;). Turėjau trailinius Mizunus, o daugiau viskas miesčioniškai taip: džinsai, maikė, flisas.

Pradėjau bėgt, renkasi tas sukilimas po truputį, kvėpavimas gilėja, pirmieji prakaito lašai. Įsibėgęs žiūriu ir negaliu patikėt. Ogi pradėjau vytis tuos arklių kinkinius, kurie prieš mane startavo. Kinkinys atrodo maždaug taip: pora arklių, didelis vežimas ir jame apie 13 keleivių, įskaitant vadeliotoją. Pavijau pirmą kinkinį ir lenkiu sau ramiai. Susižvalgom su šoniniu arkliu. Tas morališkai lūžta, akis į šoną suka. Tada sekantis ir dar vienas. Galvoju, nu čia tai geras, arklius lenkiu.. Jau atsipalaidavau, ramiai sau varau, visus apsilenkiau ir staiga.. girdžiu vėl kanopos, tik šį kartą už nugaros. Pasirodo buvo viečikė, kurioj nebuvo sukilimo ir arkliai sugalvojo atsilenkt mane. Senukų savo kinkinio greitį pamatavo, tai šitoj vietoj buvo 4:30-4:45 min/km, o į kalną 9 min/km :). Apsilenkė jie mane, bet morališkai nelūžau ir artimiausioj įkalnėj vėl aplenkiau.

Tokia ir tokelė. Užbėgęs atrodžiau kaip Rokis

tik to prakaito ant medvilninės maikės buvo dar daugiau. Laimės irgi buvo panašiai. Nekasdien gali arklį aplenkt 🙂

O tas Morskas Okas so so toks. Gražu viską ten, bet baisiai daug kainuoja pastangų nusigaut iki jo. Giewontas labiau įspūdį paliko.

Taip ir užsibaigia atostoga. Ryt mašinyte atgal visą dieną. Pirmadienį į darbus.

p.s. šiaip arklys yra neįtikėtino gerumo reikals. 8 km beveik visą laiką kylant sugeba 13 žmonių ir vežimą užvešt. Ir taip visą dieną aria. Net mūsų Savicką pastačius ir tai nieko nesigautų. Jaučiu viens ant vieno mumis pastačius (ne su Savicku, su arkliu) 🙂 (nors ir su Savicku būtų įdomu) dėtu mane į vietą arklys kaip reikiant. Bet šį kartą 1:0 pingvinui :))).

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Atostoga III diena, man vs. horse at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: