Fixas prieš troleibusą

12 birželio, 2015 § Parašykite komentarą


Whatever gets you motivated..
Unknown

Boys, they wanna have fun..

***

Ok. Nenustygau ir aš vietoj. Po šito

turėjau ir aš kažką nuveikt. Bėgti daug ir greit dabar nelabai galiu, bet dviratis – bring it on. Mūsų šeima viso turi 4 gražuolius. Vienas jų mano mylimiausias. Tiem, kas neįsikirtę, fixas (aka fixed gear) yra toks lengvutis minimalistinis dviratukas, kuris neturi laisvo riedėjimo pavaros. Atitinka vaikystės triračius. Pedalai visada sukasi, net kai norėtum, kad nesisuktų, pvz. leidžiantis nuo kalno. Ir tėra vienas bėgis. Todėl reikia apgalvoti priekinės ir galinės žvaigždių dydžius labai rimtai. Bet ką aš čia apie juos.

Esmė – startuoji su troleibusu jo pradinėj stotelėj ir stengiesi būti pirmas maršruto gale. Kad jau pirmą kartą tokį reikalą darau, tai pasirinkau pirmą troleibusą. Jo trasa:

Untitled

Atstumas apie 13 km. Yra vienas neblogas kalnas, tas kur į Savanorius kyla. Trasa identiška troleibuso trasai, net prie Klinikų visą žiedą apvažiavau taip kaip ir troleibusas. Čia šioks toks skirtumas nuo bėgikų iššūkio, ten jie kampą kirto. Važiavau ne piko metu, bet per neblogą karštį. Startas šiek tiek po 14:30. Prieš startą:

Taigi…

 

 

Buvo neįtikėtinai smagu. Visai kaip per tikras varžybas, tik dar per tokias, kuriose pirmą kartą dalyvauji. Vien dėl šito vertėjo. Ir jaučiu, kad kartosiu, bet turbūt taip kaip šį kartą – jau nebus.

Rezultatai:

asf

13,5 km įveikiau per 30 min su biškiu sekundžių. Kad laimėsiu (o taip, sweet victory for all Kaunas bicycle lovers :))) supratau tada, kai aplenkiau prieš mus pirmiau startavusį 1 troleibusą. Tai pastarąjį aplenkiau 8 min, o saviškį net visom 18. Kurias prastovėjau lūkuriuodamas pavėsyje:

(laikrodis rodo 9 min 52 sek, bet čia nuimtas laikas po to, kai finišavo tas kitas 1, kurį 8 min aplenkiau).

***

Pačiam gale pasakysiu, kad keletą kartų gal ir pažeidžiau biški eismo taisykles :). Nu bet bent jau greičio neviršijau :).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Fixas prieš troleibusą at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: