Pasiruošimas 3iam maratonui

gegužės 27, 2015 § 5 Komentaras


Na ką gi. Jis jau visai čia pat. Kitos savaitės antradienį, tolimas Sicilijos maratonas Palerme. Pirmą kartą organizuojamas, 4 ratukai miesto parke po 10,5 km. Orai ne tokie jau baisūs, apie 20 laipsnių prognozuoja.

Pasiruošimas sporadiškas, chaotiškas toks. Tikrai ne kaip tamstos kolegos, nusižiūrėjusio savaitines pasiruošimo apžvalgas. Pagal endomondo statistikas, subėgau  tik 275 km nuo kovo 26 dienos. Kas yra labai mažai dviems mėnesiams. Šį sezoną jau tris kartus dėl peršalimo buvau iškritęs po savaitę, tai vieną kartą ir tam kovo 26-dabar tarpe. Kitas reikalas – kojos paskaudenimas. Per garsiąją Sapieginę extreme paskutiniam rate virtau kūliais ir truputį nikstelėjau pėdą, tai ji davė apie save žinot. Po rimtesnių krūvių (monotoniškų LR ~30km) skaudena čiurnos priekį ir dešinę pusę kur raiščiai. Kiek pasigilinau – kažkas iš tų -itų gali būti. Tendinitas ir t.t. Tai buvau sunerimęs, bet jau tikrai ne taip kaip pirmą kartą su ITB ir t.t. Ateina koks tai ramesnis požiūris į kūno sugedimus laikinus :).

Kas buvo šį kartą kitaip?

Ruošiaus be programos. LR tik apsidėliojau kada kaip. Bandžiau sumuštinio principą. Po sunkaus LR bėgti ir kitą dieną. Labai nepatiko, bet jaučiu, kad užsigrūdinti šiek tiek pavyko. Kiek pavyko sąžiningai bandžiau lankyti treniruotes pas Kančių mėgėjus ir pratimus daryti. Ypač laiptukai kokiam Dainų slėny ir visi tie fiziniai preso nugaros pratimai amen juzė tokie buvo labai. Drambliuose palaipiodavau kartą per savaitę. Treniruotės atrodydavo maždaug taip:

antradienis ir ketvirtadienis Kančių mėgėjai
šeštadienis LR
sekmadienis Drambliai

Kartais įsipaišydavo kokia kelionė su plentinukais arba antras bėgimas po LR. Žodžiu, nebe tie laikai, kai varydavau penkis kartus per savaitę persitempęs visas. Atstumo mažiau, bet kokybės tikrai daugiau.

Maisto nelabai sužiūrėjau ir turiu porą kg daugiau nei pernai prieš Varšuvos maratoną. Ypač mėgstu tarpuose tarp darbų plikytus pyragaičius tokios Gulbinienės užeigėlėj 🙂

Žodžiu, tokioj keistoj būsenoj esu. Fizinė forma lyg prastesnė nei pernai ar užpernai, bet patirtis mentaliniai dalykai stipresni. Kažkoks toks nusistovėjimas, nusėdimas gerąja prasme atėjęs. Degimo ir aikčiojimo mažiau, bet darbą padarau, bėgti noriu. Tai tuom džiaugiuos.

Visai į pabaigą šio įrašo einant, pagalvojau, kad artėja patys pačiausi momentai su bėgimu. Kokius gal ir įsivaizdavau, bet netikėjau, kad prieisiu ir leisiu sau pabandyt. Prieš 3 m, kai pradėjom šitą blogą, paėmėm viens iš kito interviu. Tai manajame buvo tokie žodžiai:

“5. Kokia yra tavo svajonė susijusi su bėgimu?

Pirmiausia – įveikti maratoną. O paskui, bėgti ultra bėgimus. Patikrinti, kiek daug gali mano kūnas.“

Ir kiek mažiau nei už mėnesio tikiuosi stovėti visas tirtėdamas kažkur Kernavėj 80 km bėgimo starte. To ir norėjau, ir visai greit link to atėjau.

Tokia tokelė.

Reklama

§ 5 Responses to Pasiruošimas 3iam maratonui

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Pasiruošimas 3iam maratonui at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: