Situacija LT bėgimo blogų padangėje

balandžio 10, 2015 § 14 Komentaras


Nuo to laiko, kai su Senukų pradėjom risnoti ir rašinėti čia praėjo nemažai laiko. Gal net kokie 3 metai. Susiradom bičiulių rašinėtojų, atsirado blogiečiai, subėgom 10 po 10 km estafetę ir pasidžiaugėm kaip Gediminas pagerino Lietuvos 100 km rekordą. Mes dešimtiese nesugebėjom jo vieno pavyt. Po to sugalvojom, kad ką čia tam facebooke rašinėtis, reikia bėgikų forumo normalaus. Sukūrėm bėgikus.lt.

Pagalvojau, apžvelgsiu kaip ir kas šiuo metu internetuose. Kas keitėsi, kas nunyko, kas atsirado ir t.t.

1. Endurance kitaip

Pauliaus Anco reikalas. Daug tylos paskutiniu metu ir brūkštelėtas įrašas anglų kalba. Man jis smagus tuo savo “baltos letenos“ indėnišku pasivadinimu ir beveik jokių Salomon rūbelių nedėvėjimu po vienų varžybų. Dar tai, kad jis labai gražiai perteikia tą ultra bėgiko ir office warrior prasilenkimą. Kad jie niekaip nesusikalbės ir niekaip nesupras vienas kito. Lyg iš atskirų galaktikų. Gaila, kad aprimęs ir nutolęs kažkur į tolius.

2. D2G2

Didžiausia mūsų sporto žvaigždė, viltis, vos ne olimpietis. Visada smagu išgirsti, pamatyti gražiai nufotografuotą ar finišuojantį. Perėjo irgi į strictly english. Įrašų nedaug, daugiau facebooke visko. Bet jei jau pasirodo koks įrašas – visada įdomu, nes prisilieti prie elito virtuvės.

3. Green team

Bėgti tai tikrai bėga chebrytė iš Šiaulių, nes garsiąją Rėkyvą turi. Ir porą jų šiemet čiut čiut pavyko už savęs palikti minėtose varžybose. O va rašyt, deja, neberašo. O galėtų. Šiaulietiškai, mandročiškai. Apie liūc ir katinc. Ir angis Rėkyvos dar.

4. Horizonto link

Irgi aprimę. Bent jau moteriškoji pusė. Sklando gandai, kad pradėjusi savo blogą, bet ir jis ramus, seniai bekrutintas. Čia ir visas įdomumas – kas nutiko su Horizonto link moteriškąja puse? Vyriškį matom ir varžybose (tiesa, tik starte, nes paskui jau tikrai nepavysi), ir įrašų karts nuo karto gaunam, ir bėgikų forume sušmėžuoja, o va moteriškė.. Auuuu…

5. Ilgi nuotoliai

Garbanius Dovydas. Kuris dar ir tympas elektrinės spalvos turi ir šaltuoju metu nesibodi užsidėti. Nepastovus rašytojas. Trys įrašai šiemet ir tušti visi 2014. Aktyviau forume reiškiasi. Skaityti įdomu, bėgimo patirtis įdomi. Yra bėgiojęs ir (berods) angliškam bėgikų klube, gaudęs kolegas treniruočių metu, paskui pats nuo jų bandęs pabėgti.

6. Krijus

Bene paslaptingiausias blogeris. Jokių nuotraukų nieko. Kol dar išsiguglini tikrą vardą pavardę ir kol išmoksti atpažinti miesto bėgimo varžybose – užtrunka kokie pusę metų. Visada vienodai specifiškas, visada įvertinantis organizaciją, organizatorių pastangas, prizus, kuriuos laimėjo, ir atstumą, kiek reikėjo į varžybas važiuoti. Nepailstančiai kovojantis su vieno Kauno bėgimų organizatoriais dėl taip ir neatsiųsto laimėto prizo paštu. Organizatoriai, nusiųskit galų gale Krijui prizą, ką? Kuklus, šaunus, tikras bėgikas. Tyliai ramiai pasigaus bet kokį jaunuolį iššovusį po starto ir uždususį antram rate.

7. Lapė bėga

Mūsų laputaitė. Po galingos traumos bando grįžti į didįjį mėgėjų sportą. Nerimsta dėl bėgikų saugumo ir mąsto apie jų smegenų vingius. Nuolat šalimais turi paparacį po ranką, jei kam ko. Kartais nesupranta, kaip čia tas pulsas užšoko, jei vos judi ir beveik nebėgi. Sveikatos!

8. Laurynas Urbšys

Bene vienintelis multi sporto atstovas. Mėgstantis druskos tabletes ir plaukti per varžybas, kai jau išlipo iš vandens :)))))). Pats save šituo sakiniu žiauriai pralinksminau. Žodžiu, plaukti plaukia, paskui išlipa, pavažiuoja dviračiu, pradeda bėgti ir tada bebėgdamas vėl pradeda plaukti, nes nesupranta, kur yra, ką čia veikia ir tada varžovai, jį lenkdami, duoda jam druskos tablečių, kad jis nustotų plaukti. Šiaip tai – po Griniaus vienas iš nedaugelio profesionalų, turintis kontraktą su italų komanda ir dar sugebantis psichoterapeutu padirbėti. Geras žmogus. Rašo nuoširdžiai, bet irgi pritilęs. Duokdie dėl sporto ar dėl klientų.

9. Maratono laukas

P. Ignas S. Kažkada mūsų bloge vienas komentatorius komentavo, kad kaip čia mes UŽ šį Maximos vyruką pasisakom. Ką supranta tie komentatoriai… Senolis čia mūsų. Tiek bėgimo prasme, tiek bloginimo prasme vienas pirmųjų. Iniciavo knygą apie Piotrą, maratoną ir daug visko. Afrikoj bėgęs, Šiaurėj bėgęs, triatlone buvęs. Vertingiausi įrašai taip subjektyviai – įvairūs interviu (Rigas Laikas palikimas?). Su įdomiais žmonėm, žymiais sportininkais. Didžiausi wtf įrašai – tie dialogai. Atrodo, kad prabunda trečią nakties ir pusiau prieblandinės būsenos sėda rašyt. Bet rašo, aktyviai ir tas džiugina.

10. Mr. Grėblikas

aka Gyvačių siaubas. Šitai tikrai verta pamatyt, spauskit ant nuorodos. Čia jums ne Rėkyvos angys :). Daug prisidėjęs, kad LT padangėje atsirastų Asvejos bėgimas ir Go Pro Hero mylėtojų būrelis. Bene rimčiausias blogeris filmavimosi technologijų įvaldymo atžvilgiu. Pasižymi pir pir pir neskubiu bėgimo stiliumi, bet sugeba taip nupirpinti kokį 80 km Paryžiuje čipsus bevalgydamas ar gąsdinti gyvates kur Kipre.

11. Aistera

Senokai begirdėta. Kadangi Kaunas, tai karts nuo karto sutikta, pasveikinta, pakalbinta. Sklando gandai, kad ant dviračio dėl traumos buvo persimetųs. Ką tu, Aistera?

12. Bėgantis Mindaugas

Nebė šito berniuko, jei spausit ant nuorodos. Uolusis Bėgikai.lt tarnas. Be jo nieko nebūtų. Laiko 90 ar net 95 procentus forumo. Traumų iškamuotas per savo trumpą karjerą suspėjo išbėgti pusmaratonį iš pusantros valandos, kartu su Mrs. Kunigėlyte. Šnekutis toks gan. Blogų padangėj nebesirodo.

13. Nulūžęs bėgikas

Tylus ramus. Pora įrašų per metus. Iš pradžių galvojau, kad Vidas Jaunesnysis, bet jaučiu, kad ne jis. Lb gerai surašė apie visas taures ir pažėrė tokią puokštę kritikos, kad net gera ant širdies. Tęskit.

14. Padugnini corsa

Kauno pažiba. Didysis Kiborgo varžovas. Nusikopijavo pasiruošimo maratonui kassavaitinę ataskaitą ir bėga tokius km skaičius, kad net nesimiega man naktim. Galvoju, kaip aš čia dar miegoti drįstu, kai padugninis bėga. Tik jo ir Senukų dėka sužinojau, kad endomondo turi galimybę realiu metu darančiam treniruotę bėgikui nusiųsti į ausį tekstinį pranešimą. Maždaug tokį: “wtf padugniniau, pavysiu ir kelnę numausiu“. Turėjęs pačią bjauriausiai atrodančią traumą pernai (pūliai mėsgaliai mėlynumai), atsigavo, surimtėjo ir itin mažu bėgimo žingsneliu deda jaunimą į pašonę. Dabartiniai planai pagal endomono – Kauno maratonas. Aštraus žodžio meistras, netingintis prisėsti ir rašyti. Kuo ir džiaugiamės.

15. Parbėgu

Apvalaus veido ir gražios šypsenos jaunuolis, genuose turintis tikrų atletų kraujo. Lekia šviesos greičiu ir dėl to kartais traumuojasi. Aprimęs. Nedaug įrašų, bet įdomu prie atletų vaikaičių prisiliesti ir paskaityti ką jie.

16. Pasakų herojus

Paslaptingiausia iš blogerių. Niekad nekalbinta, karts nuo karto matyta. Bėga ramiai. Grėbliko pir pir pir stiliumi. Mėgsta pusmaratonius. Nidos, Druskininkų ir pan. Mėgsta kąsti medalį kaip olimpiečiai. Rašo labai savotiškai ir įdomiai. Išsuka taip, kad suprasi tik paskutiniam sakiny. Dažnai skiriasi su mylimaisiais ir pergyvena dėl meilės. Paskui vėl įsimyli. Mėgsta siūti sukneles ir kitką. Gaila, kad rašo mažai paskutiniu metu. Duokdie, kad bent bėgioja?

17. Reikia bėgti

Katkaus ir Majerio? reikalas. Kuris, deja, išsikvėpė. Vienintelis iš blogų tik po įrašo paskelbimo patekdavęs mistiniu būdu tiesiai į magišką delfi. Prirašė visokių patarimų, knygų apybraižų, sukritikavo Murakami, kuris negali dabar ramiai miegoti ir jazzo klauso antrą nakties. Pasiekė neįtikėtinų dalykų. Išbėgo (Mykolas) visas aukštas ir stambus būdamas iš trijų valandų maratoną Bostone. Dar prikibsiu (nes ar taip ar taip neberašot) prie pavadinimo. Tas žodis “reikia“ nei šis, nei tas. Musturbaciją primena. Must go to work, must clean my car, must eat vegetables. Nors imk ir nusišauk žmogus. “Noriu bėgti“? Kaip ir blogą “noriu rašyti“?

18. Ristele

Pir pir pir ir cigaretkos mėgėjas ;). Ramiai bėgioja. Karjerą pradėjo Belgijos didmiesčiuose. Šiuo metu pasižymi ne tiek įrašų gausa, kiek elitinių bėgikų populiarinimu žiniasklaidoje. Smalsu ar vis dar išbėga ir ko nerašo?

19. Bėk lyg kažką apvogei

Crazy daisy mergina, kurią gaubia panaši paslapties aura kaip ir Horizonto link antrąją pusę. Auuuuu. Nei varžybose, nei bloge. Gal Čiugšpitzas kojas nukirto? Iki tol ši jaunuolė buvo siekiamybė visiems bėgimo vyrams mėgėjams. Pavyti ją buvo garbės reikalas ir daugeliui nepavykdavo. Šiuo metu estafetę perėmė kolegė Nadežda, kuri gal ir žadina viltį, kad pavyks ją pavyti, bet ir su ja tas dažniausiai nesigauna. O ir blogo jokio nerašo pastaroji..

20. Saldi druska

Vietinis Kauno berniukėlis. Baisiausias košmaras, kad pingvinai pavys ir aplenks. Dėl to po sėkmingų jų pasirodymo kokiose varžybose iš karto puola į lauką ir lekia tuo pačiu tempu ir kiek greičiau, kad tik aplenktų. Nuolatinis pingvintakio rekordų siekėjas. Mylimas, globojamas, tausojamas. Labai geras žmogus. Džiaugiamės, kad atsigavo su rašymu. Pirmas sužino visokias naujienas apie bėgimo varžybas, didžiuosius bėgimus. Dažnai gauna už paslaugas organizatoriams ne tos išmieros bėgimo batus dovanų, tad galima iš jo papigiai nusipirkt :).

21. Vaidas Žlabys

:))))) Pingvinų atostogų gadintojas. Nuolat persekioja. Tai į Nidą atvažiuoja, tai žiūrėk jau į Sartų hipodromą su arkliais veržiasi. Elitinis jaunuolis. Išvaizdus tiek kūnu, tiek bėgimo forma. Visada gražu žiūrėti. Rašo dažniausiai apie tai kaip inkstai sustojo 100 km varžybose ar kaip Griniaus Transgrancanarioj nepavijo. Liuks.

NAUJOKAI

1. Vidas Jaunesnysis

Rašo apie tai kaip nusivylė savimi, nes maratono gale bėgo 5 min/km greičiu ir vienintelis atsineša lazdas į Sapieginės extreme varžybas. Bistras toks. Kartais po dvi treniruotes per dieną daro ir labai stengiasi dėl rezultato. Kaip ir visi fokusų mėgėjai.

2. Bėgant

Elitinė mėgėja? Bėgus ultra atstumus. Atstovavus LT rinktinę 100 km varžybose kažkur kur lb karšta buvo, visa tai aprašius. Laimėjus daug visko ir išvaranti vaikus į kiną, kai būna po sunkios treniruotės, kad nesimaišytų po kojomis. Įdomu tiek vytis per varžybas, tiek įspūdžius po jų skaityti.

NESANTYS BLOGERIAI

Čia surašau tuos, kurie tikrai galėtų pradėti rašyti ir mėgautųsi superiniu populiarumu:

Vidas Totilas (ypač apie aprangos ir kvėpavimo per varžybas niuansus; bei kaip treniruotis bele kaip ir bėgti nerealiai greitai)
Remalda Kergytė (paslaptingiausia iš olimpiečių hopefull; turint tokį vardą, nerašyti blogo yra nuodėmė)
Gediminas Kinderis (apie gruodžio pasninkus būtinai)
Piotras Silkinas (trumpai drūtai ką nors)
Vilniaus maratono CEO (ką nors apie nesąmones organizuojant ir juokingiausius dalyvių skundus/užklausimus)
Justinas Beržanskis arba Remigijus Kančys arba Valdas Dopolskas (apie konkurentus, pasiruošimą, nesąmones; Valdai, apie lūpą nereikia, viskas normaliai ten. Merginas tikrai labiau veikia, kad 400 atsispaudimų padarai)
Tomas Boza (pats laikas jau prisijungt)
Bėgantis poetas (geros poezijos, gimusios treniruočių ir varžybų metu, į šoną nepastumsi)

Nu ką, ilgiausią įrašą karjeroj pirstelėjau. Apie mudu nerašiau. Pingvinai yra tokie ala bėgikai. Malasi po visokius renginius ir neduoda ramybės kitiems. Kai fotkina paparaciai, prisidengia privatumo sumetimais. Nicknamus susigalvojo, kad tipo reiktų guglint žmonėms, jei nori apie juos susižinot. Vieninteliai iš blogerių 2 procentų prašo. Pastoviai įrašuose vienas kitą mini. Kiborgas nuolat traumuojasi. Senukų literatūrinė tokia daugiau, ant išjautimo viską. Pamilo vienas kitą, bėgimą ir bėgikus.

 

Duokdie mum visiem po asiksą, geliuką ir gerą kineziterapeutą!

\\\

p.s. Pamiršau paminėti 😦

42km.lt – shin splintsų nukamuotą Ispanijos stajerį

Reklama

§ 14 Responses to Situacija LT bėgimo blogų padangėje

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Situacija LT bėgimo blogų padangėje at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: