Maratona!

29 kovo, 2015 § Parašykite komentarą


Šiandien gavos labai geras šposas. Važiuosim į maratonininkų maistelio tėvynę pabėgiot jų pirmą kartą rengiamam maratone. Kalbu apie “Maratona di Sicilia“. Amazing 🙂

Prego, maratoooni, makaroooni, pizza, jūra, karštis ir mašinų kraštus braukantys italai.

Senukų nepasirašė ant pilnos distancijos, tai ims pusę. Aš bandysiu visą šturmuot. Trasa keturių ratukų, pačiam Palermo mieste (yra ir toks sūris Palermo?). Šiaip tai kažkoks crazy wicked s“t sezonas, nes spontaniškai Kernavę sugalvojau bėgt, o paskui dėliojaus pasiruošimą jai (t.y. long runus) ir pamačiau, kad bent vieną maratoną iki jos būtų gerai nubėgt, tai taip ir tas Palermas pagal datas atsirinko.

Nežinau, kiek čia sąmonė, o kiek net labai nesąmonė gavos. Bet Palermas gaunasi kaip paskutinis ULR (ultra long run) pasiruošime Kernavei ir tada nuo jo iki 80 km varžybų lieka 18 dienų pasiilsėt. Tai čia iškart visiems jums pasisakau ir gal tai padės varžybų dieną save prilaikyt, kad Palermo maratonas tik treniruotės dalis. Nesieksiu jokių PB gerintis ir t.t. Idealiu atveju gal netgi pavyks bėgti 10 km ir eiti kokias 5-7 min. Taip pademonstruočiau superinę discipliną.

Atsirado jauduliukas, laukimas, nuotykis nelietuviškas nusimato. Gal net vienintelis LT atstovas būsiu visą distanciją įveikęs :). Nais.

O šiaip – treniruotės pas berniukėlį lb daug duoda. Kokio tais tvirtumo atsiradę, tikėjimo savim didesnio. Jau pasiekiau praeito sezono prieštrauminį lygį, dabar jauduliukas neprisidirbt ir vėl kažkokios traumos nepasigaut. Bet so far, so good. Dar treniruotėse įdomus atradimas per testus buvo, kad palyginus su grupiokais esu pačiam gale atsispaudimuose, atsilenkimuose, šuoly į tolį, plank challenge ir beveik pačiam prieky šaudykliniam VO2 bėgime. Tai fitnesso nelabai turiu, o ištvermę savarankiškai treniruodamasis pasidariau. Žodžiu, metai du, ištvermė nedings, fitnessas atsiras ir šturmuosiu kokią tais viršūnę (-es), apie kurią dar pats nenumanau :).

Šiam sezonui:

Maratona!
Kernavė
500 km dviračiu (jei liks jėgų po pirmų dviejų)

O paskui išsiilsėjus, jei traumų nebus, pasigerint PB.

Smagi diena, atgaivino!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Maratona! at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: