Pingvinų stovykla – IV diena, 7 km

30 gruodžio, 2014 § Parašykite komentarą


This is it! 8 vakaro laukia pirtelė, oficialus atbaliavojims stovyklėlės. Keturios bėgimo dienos. Klampojimai snieguos ir miškuos.

Šiandien užbaigėm Dusetų girios pažintiniam take. Senukų draugė pasiekė išsvajotus 2014 km (per gruodį >200 km). Ta proga pamatėm jau ne stirną, bet visą elnę (moteriškaitė greičiausiai buvo).

Untitled

Važiavom žiūrėt Saukos paveikslų, jų nebuvo, bet albumą visos Saukų šeimynos pavartėm. Sick fuck vyručiai abu (Šarūnas ir Mykolas), but in a good way :). O kiečiausia buvo, kad paveikslų nepamatę, pamatėm patį Šarūną vietinėj “Aibėj“. Tai taip ramiai pastovėjom, angliškai turbūt in awe sakytųs. Užkalbint net nekilo mintis, per rimtas lygis būtų.

Dar labai apsidžiaugėm Tengrio paskelbta Trail taure 2015 metų. Ypač Sniego žmogaus etapu, nes grynai jam ir ruošėmės čia 😉 ir tuo iš Kernavės į Vilnių, kur net 70 km varžybose LT bus galima bėgti..

Ai. Apie akomodeišinus. Apsistoję buvom sodyboj “Pasartėlė“. Gavom dviese šešiavietį namuką su židiniu. Tai all in all visai patenkinti. Daug šumulio nebuvo, ramybės užteko ir pakako. Šeimininkai mieli. Tai visai rekomend. Hipodromas šalia, jei kas anglišką mylią norėsit pasigerint.

Gražių ateinančių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Pingvinų stovykla – IV diena, 7 km at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: