Sezono išpardavimas

gruodžio 23, 2014 § 3 Komentaras


Nuo kito sezono tikslų pradėsiu. Jie labiau kutena.
  1. Trakų triatlonas.
  2. Lietuvos trail bėgimo taurė.
  3. Maratonas.
  4. Eurovaistinės bėgimo taurė.

1. Trakų triatlonas yra must have sezono įvykis. Tai buvo aišku po pirmojo bandymo tą pačią dieną. Labai daug prisidėjo Slow Fat Triathlete knygelė, kurią rekomenduoju paskaityti visiems, galvojantiems, kad tokios varžybos pzv. ne jų konstitucijai. O mano tikslas nuskusti tas 9 minutes nuo šių metų rezultato. Triatlone važiavau miesto dviračiu, tad dabar dedu viltis į plentinį dviratuką ir bėgimą. Nors plaukime pasistūmėjau ir jau nuplaukiu krauliu 1,5 km, bet brasu vis dar greičiau.

2. Trail’as. Save laikiau plento zulintoja. Didžioji dalis mano bėgimo maršrutų nuobodūs ir asfaltuoti. Po paskutinio trail etapo Nemenčinėje nebesuprantu, už ką tą miesto grindinį taip mėgau. Šuoliuot miško takeliais ir ristis nuo kalnų yra žymiai smagiau.

3. Fakfestas. Kiborgo bičiulis atvaževęs į Opener’į, antrą, o gal net tą pačią dieną, išvyko po apylinkes pasidaryti, tiksliau išvyko į tokį miestelį pavadinimu Hel 🙂 Principas toks – važiuoji, kur reikia, lyg ir nori ten būti, bet atvažiavęs sakai “ai, ate, varau kitur“. Man kažką panašaus su maratonu norisi padaryt. Tik ne maratonui, bet pasiruošimo programai. Nesiruošiu. Jokių tris po 32 km, jokių tempo. Regresuoju? Noriu ne prabėgt maratone, o sudalyvaut jame. Geriausiai, kad jis būtų dar nebėgtam mieste. Gal Vienoj… Gal Pasvaly…

4. Eurovaistinės bėgimo taurė. Tikiuosi vyks ir 2015-aisiais? Kiborgas planuoja ten varžytis su kolega. Dėl to labai laukiu pirmo etapo! Asmeniškai didelės motyvacijos būtinai visuose etapuose bėgti neturiu.

Pasiekimai.

Be traumų. Kol kas vis dar pavyksta nesusitraumuoti. Tempimo pratimus darau jei nepamirštu, o dažnai pamirštu. Į bėgimo motoriką nebekreipiu dėmesio. Kūno svoris nebėgūnokiškas visai. Bėgimo bateliai minimalistiniai. Gal tai bus paskutiniai betraumiai metai, bet sezoną be traumų laikau pasiekimu numeris vienas.

Bėgikai.lt vyksta toks iššūkis -per 2014 metus reikia nubėgti 2014 km. Šiandien liko nubėgti 62 km. Man pavyks 🙂

200 km per dieną, 700+ per savaitę dviračiu. Šiuo labai džiaugiuos ir didžiuojuos. Pavariau, kitaip nepasakysiu.

Pasiekimas ir tai, kad vis dar rašom blogą. O dar kiečiau, kad kažkas skaito! Ne kažkas, o Jūs. Ačiū! Turėjom garbės šiemet parašyti į Vilniaus maratonui skirtą laikraštį. Pingvinų biblioteka dar labiau priartino bėgikus.

PB visų distancijų pavyko.

2014

Nepasiekimai.

Nestartavom Panevėžyje. Et. Parašėm laišką Lietuvos triatlono federacijai ir sulaukėm reakcijos!

Cosmopolitan ir Adidas iššūkis Endomondo. Per mėnesį iki Vilniaus maratono reikėjo nubėgti kuo daugiau kilometrų. Buvo įdomu ar sugebėčiau nubėgti daugiau nei gegužę buvau nubėgus t.y. 300 km. Iššūkio nelaimėjau, surinkau 273 km. Nepasiekimas.

Tikriausiai labai gerai gyvenu. Pastaraisiais metais vis galvoju, kad jau šie buvo geriausi, sunku net įsivaizduoti, kad ateinantys gali būti geresni. Yra žmonių, kurie vis grįžta į studentavimo laikus ar paauglystę. Aš galiu pasakyti, kad i’m having the time of my life 🙂

Su šventėm visus!
Free your mind and the rest will follow.

Reklama

§ 3 Responses to Sezono išpardavimas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Sezono išpardavimas at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: