Pagijims, planai, naujas excelis

spalio 31, 2014 § 6 Komentaras


Senokai berašiau, tai trumpam prisėdau. Dar neleidžiu sau visa širdim patikėt, bet atrodo apsveikau. Bėgau spalį 55 km, pabaigoj sugebėjau net Rumšiškėse visą pusmaratonį nubėgt ir koja neperlūžo. Tas gerai. Tai po truputį grįžinėju prie krūvių.

Užsikabinau už Mariaus įrašo ir ketinu mažiau bėgioti: 1 recoveris, 1 greitas, 1 long runas per savaitę. Ir papildomai varinėsiu į baseiną, gal dramblius, gal šiaip ką pats pasportuosiu. Šiaip labai į KMK treniruotes norėčiau save už ausies nutempt.  Gal kas žinot ar jau prasidėjo? Tai bandysiu overall sveikai gyventi ir ne tik per bėgimo kilometrus sveikatą susirinkt.

Kitais metais noriu:

– kuo aukščiau būt Eurovaistinės įskaitoj (ir aplenkt tokį berniukėlį)
– nuvažiuot 500 km nevaržybiniam plento maratone dviračiu
– sudalyvaut Trakų triatlone

Jei dar kas pasimaišys po kojom kitąmet – irgi norėsiu 🙂

Excelį savo irgi atnaujinau pagal tai, kad į multisportą po truputį žygiuoju.

Untitled

Galima įdomias suvestines iš tokio gaut. Pvz. spalis:

nubėgta 55 km, iš jų 36 varžybose
nuplaukta 5,4 km
1 pratimų treniruotė
1 kartą drambliai
21 diena mieste dviračiu

Nzn kiek išsilaikysiu su šituo, bet patinka tuo, kad visapusiškiau krūvį parodo. Dviratį patinka atskirt, kur casual į miestą važiuoju, o kur jau rimčiau išvažiavau pasportuot.

Tai tokia tokelė. Ai. Dar apie pagijimą. Paskutinis gydymosi etapas visai neseniai buvo pas tokią lazeristę Svetlaną. Privačiai dirba, gydo žemo dažnio lazeriais, nuima uždegimą. Paties skausmo per daug nesumažino, bet priėmiau kaip placebuką. Dar patiko, kad sugalvojo, jog man trūksta vitamino B ir suleido penkias ampules į užpakalį. Tai energijos tikrai padaugėjo po to.

Jei apie šį sezoną, kuris tradiciškai Rumšiškėm užsibaigė. Tai pasigerinau viską, išskyrus pusmaratonį. Laimėjau tokias plaukimo varžybėles ir 3ią vietą turistas.lt dviračių įskaitoj paėmiau. Su bėgimu kol kas nieko nelaimėjau :). Iš labai įsimintinų momentų buvo Birštonas-Kaunas bėgimas per gimtadienį. Senukų draugė šauniai parlydėjo su dviračiu tuomet.

Žodžiu, bandysiu dabar ant greičio eurovaistinėj eit ir trailus visokius pabėgiot kur gamtoj. Bėgimas bent kol kas tokia smagi, traukianti gyvenimo dalis. Nebėra taip kaip seniau, kad daug daug ant jo sukrauta ir laikosi.

Vakar gerai susižiūrėjo (ačiū Š.):

Reklama

§ 6 Responses to Pagijims, planai, naujas excelis

 • padugnini parašė:

  Valio!!! A tai jau pletkai ėjo, kad “pingvinų kojas“ pervadins į “ingvinų pedalą“. Labai džiaugiuosi dėl pagijimo, berniukėliui dabar – chana..

 • Kiborgas parašė:

  Dėkui 🙂 bus matyt su tuo berniukėliu. Čia biški kits nei mūsų bendras pažįstams. To, jaučiu, artimiausiu metu dar nepagausiu :))

 • padugnini parašė:

  Ai tiesa, su tuo KMK jei klausi apie tas nemokamas tai nieko nežinau. Tik jos labiau gal krabųlazdelinės, ar vieningakauninės labiau, o ne KMK. KMK narių treniruotės (tos mokamos) tai vyksta visą laik, kiaurus metus. Atvaryk 🙂

 • audira parašė:

  Geras planas ir geras filmukas. Sveikas sugrįžęs!

 • bbzn parašė:

  dėl 500km duok žinoti, didelė tikimybė palaikyti tau kompaniją. o su vitaminu b tu atsargiai – jį kas antrą dieną reikia leisti. man kojoms bemer’is padeda.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Pagijims, planai, naujas excelis at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: