It finally happened

rugsėjo 21, 2014 § 2 Komentaras


3 metus norėjau laimėt. Gal net ne tris, o dar daugiau, bet paskutiniuosius tris – labai. Paprastą medaliuką, mažose, bet tikrose varžybėlėse. Tikrose – tokiose, kur varžosi daugiau nei trys varžovai tavo grupėje ir visi stengiasi.

Ir laimėjau. Vakar. Trečią vietą turistas.lt nuotykių maratone, dviračių įskaitoj. Verčiaus per galvą (literally), įsiplėšiau šlaunies raumenį, padauginau kolos, bet laimėjau. Per plauką, nes važiavau su liemene, o vienas konkurentas be jos. Už tą ryškią liemenę +1 taškas buvo duodamas.

Grįždamas sugalvojau, kad laimėti yra laimė. Nes ta pati šaknis. Pralaimėti irgi laimė, nes visko pasimokai, išvadų pasidarai.

Yra dalis mano viduj, kuri vis primena, kad varžybose yra tuštybės, kad tame nėra daug prasmės ir tą medalį ji lengvai gali nuvertint ir išvadint mane tuštybės mugės pirkėju. Bet daug didesnė dalis žino, kad contest yra kilęs iš lot. kalbos contestari, kas pažodžiui reiškia to call to witness (in a law suit). Kai varžausi, aš liudiju ir pirmiausia apie tai, ką galiu aš, o visai šalia ir gal net daugiau – apie tai, ką gali žmogus. Pasipenėjęs, prie kompiuterio nusisėdėjęs, koka-kola indukuotas sutvėrimas. Ir tai yra mano didžioji motyvacija.

Ačiū maratono organizatoriams, viskas super sklandžiai (gal tik kalbos prieš startą mažiau reikia). Ir dar pabaigai – nuostabiai išradingi komandų pavadinimai (kur jau čia pingvino kojos :)):

šokantys dviračiai
Obama care
trys paršiukai bulką lesa
mėlynasis rojaus paukštis
sakyk rožė
tikri vyrai (26 vieta iš 27 bendroj įskaitoj :))

Reklama

§ 2 Responses to It finally happened

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading It finally happened at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: