Tour de ŠNŠ

rugsėjo 9, 2014 § Parašykite komentarą


Šventoji-Nida-Šventoji.

Jei dirbate kontoroje, kurioje daromi savaitiniai susirinkimai. Jei bosas juos užbaigia klausimu, kiek km nubėgote. Laikas susimąstyti. Gal bandote nebesikuklinti ir padauginote su pagyrūniškumu, kaip aš? O gal trūksta įvairovės? Tai kiek šį savaitgalį numynėte?

– Du šimtus.

Panašaus kalibro atstumą įveikiau maršrutu Baltieji Lakajai – Šiauliai šią vasarą. Kiborgo kūnas dušimtinius čekius grynina jau nuo senovės. O iššūkio iniciatoriai, vėliau tituluoti apačioje pateiktomis pravardėmis, du šimtus kilometrų bandė pirmą kartą.

Tour de ŠNŠ prasidėjo ankstų rytą jaukioje Šventosios viloje, kur reziduoja gerieji žmonės, palaikantys kaloriškai ir dvasiškai keliaujantys kartu, bei šuo Dakas. Pastarojo egzistencijai koją galėjo pakišti jo meilus būdas. Mat išvakarėse Kiborgas audė mintį jį pasiimti kartu į kelionę. Dar išvakarėse vyko ir dviračių pakavimas į gausiai talpų opelį. Tada išpakavimas ir montavimas, testavimas ir galų gale kelionės planavimas.

Išmynėm kurortiniu dviračių taku, su mintimi mėgautis kiekviena akimirka ir lenkti visus kelyje. Jaunieji peletono entuziastai, su komanda “pramynimas!“ pasivijo visus bandžiusius sutrukdyti mūsų tikslui. Dabar suprantu, kad dviračių sporte vienas – ne karys. Jei gerai atsisėdi ant rato (t.y. priartėji priekyje važiuojančio labai nesaugiu atstumu) minti tampa lengviau. Dviračių takas miško proskynoje taip pat turi savo privalumų. Užstoja vėją, nereikia jaudintis dėl lenkiančių fūrų. Tiesa, keletą medžių gali pasitaikyt ne pakeliui. Jų daugėja kelionės pabaigoje. Dažnai tenka naudoti skambutį, kaip įspėjamąjį signalą pėstiesiems. Temstant visai saugu išsijungti visas dviračio lempičkes ir patirti VVV (Vienybė su visu Vieniu). Buvo ir susidūrimų su gyvūnija. Man palei akis suplazdėjo šikšnosparnis. Kažkas sakė, kad matė briedį. O čia pagavom lapę.

Stojom skanauti Klaipėdos kebabų, aplankėm delfinariumo tualetus, darėm lenktynes Nidos oro uoste, kilom į Parnidžio kopą, maudėmės jūroj. Buvo dainų, buvo dviračio gedimas (kaip vėliau paaiškėjo lūžęs stipinas), buvo dviračių pasikeitimai (bandėm plentinį wub wub wub!), buvo saldus sugrįžimas namo ir naminiai burgeriai.

Praeitais metais darėm Ultra LR Papė – Liepoja, šiais – važiavom tour de ŠNŠ, kitais metais plauksim per Kuršių marias (?!). Ironman iš kito galo, per tris metus, nes dievaži, kaip žmogus viską vienu ypu įveikia – neįsivaizduoju.

Tour de ŠNŠ dalyviai:

Miesto tankutis arba Polkadotas
Feltkebabas, dar žinomas kaip StokŠlakbaumas
Mechanikas pavarde – PelaiNuoGrūdų
Komandos traumatologė

DSC_0181

DSC_0182

DSC_0183
DSC_0214
DSC_0221
DSC_0236

“When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn’t work that way so I stole one and asked Him to forgive me.“
Emo Philips.

Jaučiuosi apdovanota draugais. Ačiū, kad esate ir savo būvimą išreiškiate bėgimu, minimu, plaukimu ir alumi. Iki kitų nuotykių!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Tour de ŠNŠ at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: