Nestartavom

rugpjūčio 30, 2014 § Parašykite komentarą


Kiborgas rado varžybėles, pavadinimu bėk ir važiuok. Principas paprastas. 8,5 km, t.y. penkis ratus reikia įveikti komandai iš dviejų dalyvių bėgant ir važiuojant, bei apsikeičiant kada tik panorėjus. Nuskambėjo intriguojančiai, padžiūgavom, kad galėsim būt komandoje kartu  ir užsiregistravome. Tokia rungtis turėjo būti gerb.V.Urbono organizuojamo triatlono Panevėžyje užsklanda. Kadangi pusei triatlono dar nesu pasiruošusi, nekantravau pamatyti ir trisportininkų startą. Kiborgas gydosi traumą, tad buvom pasiilgę varžybų.

Toliau. Pasidarėm treniruotę, sutarėm strategiją, susišaudėm automobilį, atsikėlėm 6 ryto, susiruošėm, atvykom į starto vietą.

Rytas buvo žvarbokas. Sulaukę 8:30, atsimėmėm čipus, apibėgom apžvalginį ratą ir prisiglaudėm netoliese esančiam čiliake. A, taip, dar pabendravom su merginom organizatorių palapinėj. Pajuokavom, kad neregistruotų naujų komandų į S (šeimos) grupę, nes nenorim likti paskutiniai. Iš anksto buvo užsiregistravusios dar trys komandos.

And then the things went wrong. 9 val. turėjo būt jaunesnių grupės startas. Jis neįvyko. Kiborgas nuėjo aiškintis, kada startuosim mes, nes nugirdom kalbų, kad mūsų startas taip pat vėluos. Organizatoriai buvo pasimetę. Galutinį žodį turėjo tarti Gerb. V. Urbonas.  Buvo nuspręsta 10 val. paleisti mažesnius ir po to mus. Pro čiliako langą matėm trasos starto vietą, anksti dar buvo trypčioti. Sutarėm, kad kai startuos mažieji, eisim ir mes. Artėjo 10 val., starto vietoje vienas kitas žmogelis šmirinėjo be entuziazmo. Startu nekvepia. Prieš 10 val. nuskuodėm į trasos link ir savo nuostabai pamatėm pirmą ratą bebaigiančius dalyvius. Tylu ramu. G.V.U. bando sužadinti panevėžiečius palaikymui. Pirmieji pasirodė Pimpučiai. Aš plot, – Pimputi varyk! – šaukiu. Ir staiga išnyra robinzoniados komanda man pažįstama iš Lampetrono.

And then shit hit the fan. Jų čia neturi būti. Jie mūsų grupėj! Einu aiškintis, bet panašu, kad startas duotas visiem kartu ir net nesulaukus 10 val. Vienas atstovas siuntė pas kitą, kitas pas trečią, kol galų gale paaiškėja, kad G.V.U. tiesiog taip spontaniškai nusprendė.

Atsiėmėm registracijos mokestį, sukrovėm čipus ant tvoros ir važiavom namo.

Ko pasimokėm?

Pozityvumo. Gal Dievulis norėjo apsaugot Kiborgą nuo pakartotinos traumos?

Būti starto vietoje anksti. Nesvarbu, kad šalta, nesvarbu, kad šilta užuovėja vilioja prieglobsčiu, net jei starto linija pro langus matosi.

Nesitikėti profesionalumo iš profesionalų? Nežinau. Kartu liko. Pikta ir apmaudu. Parašėm laišką triatlono federacijai cc G.V.U. Gal sureaguos..

Reabilitavomės žiūrėdami Gediminą Grinių UltraTrail du MontBlanc®. Sveikinam su įspūdingu pasiekimu. Velniškai stipriai!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Nestartavom at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: