Noriu kitaip

gegužės 18, 2014 § 7 Komentaras


Vieniem su bėgimo batais netinka bėgti, reikia visokių vibram, kitiem įdomu prabėgt bėgime finišo linijos nekirtus, ot!  O aš neperku energetiniu gelių/dželių, barų ir miltukų. Neturiu nieko prieš splavotų popierėlių industriją (manyje ji įsišaknijus kitom atmainom), bet va noriu kitaip.

Kaip sunku pasidaryt pasidaryt energetinį gelį? Ir sunku ir nelabai. Receptų ilgai neanalizavus paaiškėjo, kad bėgant reikia labiausiai to, ką prarandi. Vandens, angliavandenių ir žiupsnio druskos, šitas gal nebūtinai.

Medus (apie medų, kaip energetinį papildą), druska ir citrina atrodė visai geras miksas. Dalinuos.

Prabėgau šiandien 32 su namų darbo geliu. Gavos ne gelis, o labai skystas marmalas.

DSC_0044

Pusę citrinos išspaudžiau, tris šaukštus medaus įmaišiau ir druskos negailėjau. Paragavau: sūru, saldu ir rūgštu – užtaisas atominis 🙂
Pasidariau šiek tiek daugiau, jei netyčia išlaistyčiau dalį. Pyliau į maišelį, rišau mazgą, tada dar vieną mazgą, tik apvilktą į likusią maišelio dalį ir tokį laisvesnį, kad bėgdama atsiriščiau.
Gelį vartojau 20 km. Kai atsirišau, pamačiau, kad pirmas sluoksnis pratrūkęs. Prakandau kampą ir po truputį su suvartojau. O koks skanutis jis man pasirodė! Užgėriau vandeniu. Skoniui duodu 10 balų. Atrodo pataikiau su koncentracija.

Poveikis – 9.

Skrandis labai gerai priėmė. Staigaus poveikio nepastebėjau. Paskutinius 7 km kankinaus, kaip niekada. Buvo karšta ir sunku, tad apie greitį jau negalvojau. Norėjau baigti kankynę nesustojus. Esu linkus tikėti, kad tokia pabaiga buvo dėl ne kokios mano fizinės formos ir karščio, nei dėl namudinio geliuko.

Patogumas – 3

Tai, kad reikia pasirūpinti produktais ir susimikstuoti geliuką – ne bėda. Bėda yra įpakavimas. Maišelis gerai tuo, kad jis mažai sveria ir yra bendy. Blogai tuo, kad likau meduota. Dar teko sulėtinti tempą, kad susitvarkyčiau su išsipakavimu, susipakavimu. Gal čia įpratimo reikalas. Internetuose radau, kad žmonės naudoja tokius aparatus plastikui užlydyti arba zipper bagus arba mažus daukartinius buteliukus. Taigi rankų nenuleidau, eksperimentuosiu toliau.

Lengva neštis – 9

Iš pradžių planavau prisirišti prie diržo, bet paaiškėjo, kad taip nepatogu – tabaluoja, kaip kateteriu sujungtas, o dar ir turinys toks fantaziją skatinantis. Visai patogu įsimesti į kišenę, ar diržą, nespaudžia, neduria, netrina. Tik tiek, kad suspausti stipriai nevalia.

Pasidalinkit savo “noriu kitaip“ 🙂

§ 7 Responses to Noriu kitaip

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Noriu kitaip at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: