Fanatiškėjimas (Miško trasa, Bezzzdonys)

gegužės 4, 2014 § 3 Komentaras


Atsikeli ne darbo dieną 5:30. Vos išsiropšti beveik keikdamasis. Papusryčiauji. Žingsniuoji į autobusų stotį. Važiuoji į Vilnių. Žingsniuoji į traukinių stotį. Važiuoji į Bezzzzdonis. Žingsniuoji atsiimti numerio, tada į parduotuvę. Tada pasėdi ant suoliuko ir eini į tualetą. Palauki žmonos. Pasidedi kuprinę į palapinę. Apšyli lėtai. Įsijungi GPSą ir pasigauni satelitus. Atsistoji į startą. Pasisveikini su pažįstamu, kuris aplenkė Varšuvos maratone. Persižegnoji. Stovi. Vedantysis kažką sako apie spenelių užsiklijavimą. Viena ausim klausai. Spenelių neužsiklijavai ir nereikia tokiam bėgimui.

Pradedi bėgti. Laikysi 4:50. Pamatęs kiek smėlio ir kalnų, ir saulės, pergalvoji ir tiesiog nori dabėgti iki finišo. Vidutinis tolygiai mažėja. Kažkur po sekundę kiekvienam kilometre. Po sustojimo gėrimų punkte prarandi 3 sekundes vidutinio. Kelis aplenki, keli aplenkia tave. Po gėrimų atsigauni ir pagerini vidutinį. Paskui vėl blogai. Lūpos sudžiuvusios, seilės nebeskystos, vos gali išspjaut. Kai spjauni, galvoji ar teisingai darai, nes mažėja skysčių ir taip jau perkaitusiam organizme. Pamąstai (kažkodėl), kad mažiau sversi išspjovęs ir lengviau bus parbėgt. Bėgi toliau. Nepaisant palengvėjimo, bėgti nelengvėja. Su tavim bėgantys neturi laikrodžio, tai kliedi, kad dar 3-4 kilometrai liko. Pasakai, kad 2,5 kažkur. Ta proga 18-ą kartą supypsėjus Garminui nusprendi sustoti. Tiesa, ne pats, kažkas kitas tavy su kuriuo kovojai paskutinius 3 kilometrus. Pastovi. Pradedi vėl bėgti, užpakalis tirpsta, galva svaigsta. Galvoji, kad tik nesibaigtų kaip tai Trakų maratono dalyvei, kuri finišą kirto tolydžio griūdama atbulos. Girtų ančiukų šokį improvizuodama. Priešpaskutiniam kilometre pasiveja Kunigėlytė. Supranti, kad net tarp moterų trečias nebūsi. Paskutiniam kilometre neaišku iš kur, bet pagreitėji.

Žingsniuoji į Bezzzdonių stotį, važiuoji į Vilnių. Nusiperki bilietą į Kauną, važiuoji į Kauną. Pareini namo.

Miegočiau sau ramiai ir ilsėčiaus.

Reklama

§ 3 Responses to Fanatiškėjimas (Miško trasa, Bezzzdonys)

  • Bėgiko dienoraštis parašė:

    Aš tai vadinu “išbraukta diena iš gyvenimo“… bet niekada to nesigailiu 🙂

  • audira parašė:

    Kai pas mane atėjote, nebūčiau pamanęs, kad tokias kančias iškentei 🙂 Bet tas tas atsigavimas po sunkaus bėgimo kartais būna stebėtinai greitas….

  • Laimis parašė:

    Kaip ten bebūtų, smagus bėgimas miške, panašu, kad pradės populiarėti neasfaltinis bėgimas….

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Fanatiškėjimas (Miško trasa, Bezzzdonys) at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: