Nėra pavadinimo šitam įrašui

kovo 28, 2014 § 10 Komentaras


Viskas kitaip tuose baseinuose. Kitaip, nei šiaip kokioj treniruotėj. Užtenka vien to, kad jau ateini nuogas. Na ne visai, bet vistiek. Patenki į aplinką, kurią bandai prisijaukint. Nušliurini iki vandens, pliumt. Dažnai arčiau įėjimo plūduriuoja amebos, toliau plekšnių ir silkių sekcija. O dar toliau. Ten toliau, jau visai kiti vandenys. Ten delfinai ir buriažuvės (greičiausia žuvis Žemėje) skrodžia galvos nepakeldamos, tik palikdamos mane mąstyti, o pro kur jie kvėpuoja?

Pagal Tarptautinės plaukimo federacijos FINA plaukti mokantis žmogus yra tas, kuris gali plaukti 30 min. arba 400 metrų bent dviem plaukimo stiliais. Tai aš jau ne ameba, gal silkė kokia? Pasimatuoju, kad antras ar trečias takelis man bus pats tas. Bėda, kad jame po tris ar keturis plaukikus, užtat ketvirtas visiškai tuščias! Nuplaukiau link jo, tuoj imsiu apšilimo ratuką plaukt, tik staiga prieš mane išnyra ant pakylos (kaip tas laiptelis, nuo kurio neriama, vadinasi?) jau subrendęs žilam plaukui, kaklą pasipuošęs auksinėmis padabomis, trijų metrų ruonis. Jei galėtų tai savo teritoriją apsisiotų, bet ne – paženklina suriaumodamas keiksmais. Suprantu, kad turiu trauktis kuo skubiau, nes bus šakės. Nuneriu link sekančio takelio, kur kitos greitaeigės žuvys su trenerio pagalba atakos kampus ir grybšnius šlifuoja. Ne mano vandenys, oi ne mano. Bet laikaus tvirtai, reiškiu norą treniruotis ir aš.

Jonas man duoda užduočių, aš vykdau. Plaukiu vienaip, kitaip, bet vis nesigauna – prigeriu vandens iki pusės baseino krauliu nenuplaukus. Jau ir treneris, atrodo nebežino ką dar sakyt. Juk turėtų pavykt, nors vieną kart taisyklingai perplaukt? Kuo labiau stengiuos, tuo blogiau gaunas – per greit kojom, ne taip rankom, viskas ne taip.  Atrodo visi aplink žino paslaptį, kaip reikia plaukti, tik aš nežinau. Ir štai dabar, ištisą valandą vyksta kažkoks theatre macabre. Mono spektaklis baigiasi kito sužalojimu. Taip stengiaus pasiekti vidurį, kad nepamačiau, jog nuplaukiau į kitą tako pusę ir maskatuodama rankomis kabinau plaukiko krutinę. Mano panagės buvo pilnos jo odos. Jis nieko nesakė. Mačiau jį išeinantį iš baseino su trim raudonais dryžiais.

Šiandien Girstučio vandens druskingumas 0,01 proc. Verkiau.

Reklama

§ 10 Responses to Nėra pavadinimo šitam įrašui

 • Gintaras parašė:

  Lūžis tikrai įvyks, jau greitai. Puikiai einasi.
  Druskingumą geriau tik prakaitu didinti.
  Pavydžiu.
  Laimingai.

  • Senukų draugė parašė:

   Aciu uz palaikyma! Gintarai, kaip Jums sekasi? Kokias varzybas esat numate?

   • Gintaras parašė:

    Ačiū, viskas gerai. Galvoju Vilniuje pusę ir visą. Taip pat kokiu keletą taurės etapų.
    Gal dar šiaip kas šaus į galvą. Čia kai kas mąsto apie trailus…
    Laimingai jums triatlone ir visur kitur. Pasimatysime.

   • Senukų draugė parašė:

    Šaunūs pamąstymai 😉 Linkiu, kad įvyktų ir trailai ir taurės etapai. Galbūt susimatysim pusmaratonyje!

 • audira parašė:

  Laikykis! Tau TIKRAI pavyks!

 • Dovilė parašė:

  Aš pamokas mečiau anksčiau nei išmokau plaukti, bet patarčiau per daug neužsiciklinti ant ‘tobulojo grybšnio’. Gal prisimink kaip pradėjai bėgioti. Gi negalvojai kaip čia tą koją tiksliai reikia pastatyti.. Tieisog bėgai bėgai.. Ir maratoną nubėgai. Taip ir čia, pabandyk atsipalaiduoti ir mėgautis vandens sklendimu ir judesiu.. Tau pavyks!

 • padugnini parašė:

  Žėk, gal ir tau panašiai yra buvę: Po sekmadieninio dvam km. vakar ryte ėme kelį maust, ir taip bjauriai, per dieną skausmelis visai nemažėjo netgi priešingai -įsišlubavau… Vakare baseine prasiplaukiau, pirtelėj pasišildžiau ir tadaaa – nebejaučiu. A?

  • Senukų draugė parašė:

   Stebuklas. Bet man nugarą baseinas pagydė. Po ilgesnių bėgimų būdavo, kad pasilenkt sunku, skausmas į kairę koją iki pirštų galų nueidavo. Išvarža/neišvarža – nesupratau. Po baseinų, kūnas caca lialia veikia be priekaištų. Būsim atradę idealų crosstrainingą 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Nėra pavadinimo šitam įrašui at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: