Nida, atia! – VIII diena

sausio 9, 2014 § Komentarų: 1


Bėgioti, skaityti, valgyti ir miegoti atostogos baigėsi. Pabandėm įkelti savo pingviniškas kojas į tikrų bėgikų pasaulį. Per 7 dienas nubėgom 120 km.

1. 10 km ir 5 km
2. 15 km ir 5 km
3. 20 km ir 5 km
4. 0 km
5. 30 km
6. 16 km ir 5 km
7. 9 km

Atsikandus profesionalesnės duonos pasidarė aišku, kad tokie ir didesni krūviai nesiderina su full time job. Didžiąją dienos laiko dalį užima bėgimas ir poilsis. Tam, kad palaikyti kilometražą, reikia atsistatyt greičiau nei visada. Miegas, maistas, kuo mažiau streso. Bandau įsivaizduoti, kad eidama į darbą tokio krūvio niekaip nepalaikyčiau.

Bėga širdis. Kūnas atlaikė. Po 25 ir 30 km pamaudeno dešinį klubą, bet tik tiek. Ilguose lėtuose bėgimuose raumenys, matyt, labai neprogresuoja, raumenų neskaudėjo, bet va širdelę pajaučiau. Bėgimų pabaigose jau jausdavau, kad ją turiu 🙂 Dar buvo momentų, kad užlipu laiptais ir pulsiukas kalą kaip išprotėjęs. Per didelio ir per greit užkelto krūvio išdava, manau taip. Nežinau, ar dėl to, kad šiandien paskutinė diena, bet buvau nusiteikus paskutiniam pasilakstymui. Ryte jau spurdėjau, kaip noriu bėgti.

LR su pilnu skrandžiu. Į 30 km bėgimą išbėgau iš kart po pusryčių. Nepasiėmiau nei vandens, nei užkast. Ir atradau kai ką naujo. Visos rekomendacijos pavalgyti mažiausiai 2 val. prieš krūvį, gerti prieš pusvalandį tinka stipraus intensyvūmo treniruotėms ir varžyboms. Kai give it all you can, visos nereikalingos sistemos išsijungia, kad tik kūno savininkas galėtų tęsti, ką pradėjęs. Kuo mažiau apsunkti organizmą sočiais pusryčiais tuo geriau. BET, jei bėgti ilgus lėtus bėgimus, mano atveju tai buvo trys valandos risnojimo, tai visai gerai visą maistą neštis pilve 🙂 Skrandis neišsijungia, virškinimas lėtai, bet veikia. Po 20 km jau darėsi silpnoka, pradėjau svirduliuot, traukiau iki 25 km sunkiai vilkdama kojas. Bet tada atsirūgau, taip ir įsivaizduoju, kaip dribsniai apsivertė pilve, atsirado medžiagų, kurias kūnas buvo išalkęs pasisavinti ir man akyse prašviesėjo. Va tokia teorija*.

Šiandien nubėgta: 9 km, pakilimų suma – 238  m.
Iš viso: 120 km, pakilimų suma – 2766 m.

Gerai pailsėjom, atitrūkom nuo darbų, kasdienybės, žmonių, judesio, triukšmo.

DSC_0040

* – čia tik samprotavimai. Jie nėra pagrįsti a nei jokiais tyrimais, todėl gali būt visiška nesąmonė 🙂

Reklama

§ One Response to Nida, atia! – VIII diena

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Nida, atia! – VIII diena at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: