Lūžom – IV diena

sausio 5, 2014 § 5 Komentaras


Pagal planą šiandien bėgom 20 km ir 5 km. Per pirmą treniruotę norėjom surinkti kuo daugiau aukščio. Parnidis, švyturys ir dar viena kopa bėgant pakeliui į Preilą, pabaigai švyturys ir vėl Parnidis turėjo būt peace of cake. Bet intensyvios paskutinės dienos davė savo. Suplanuot buvo labai lengva, bet va įvykdyt tą planą.. em. Dar toks ne į temą priminimas sau – nevalgyti kiaušinių ir morkų su česnakais prieš rimtensius bėgimus, likus valandai. Neskanu visą kelią buvo. Oras bėgimui ne pats geriausias, lijo, šaltas vėjas. I pirmą kopą užkilom laiptais ir jau baisu ėmė darytis, kad reiks užbaigti ilgą bėgimą lipant tuo pačiu keliu. Bet gerumas su kalnais yra toks, kad užkilus ir nusileidus, ir beveik jau atgavus kvapą, ateina svajingas palengvėjimas, pasišokinėjimas.. Po švyturio laukė ilgoji atkarpa iki tos mistiškos kopos pakeliui į Preilą. Įsijungėm automatinį bėgimą ir tyloj prabuvom iki posūkio – VECEKRUGO kopa. Pirmu žvilgsniu atrodė tiesiog pakilimas, bet artėjant prie jo kelias nusuko į kairę. Tada dar į kairę.. krugom krugom, jau beveik nejuokais nesmagūs tie pasisukimai buvo, kai išvydom tokį vaizdą.

DSC_0015Buvo verta!
Pakilimas į šią kopą yra beveik kilometro ilgio, todėl likusį atstumą teko pakoreguoti – nurisnojom tiesiai namo.
Dar nepasiekus namų, Kiborgas pasidalino, kad galbūt jam kraujuoja speneliai! Nepamenu tikslių žodžių, bet kažkas panašaus “pratrūko speniai“ :)) Galite visi pasveikinti Kiborgą neabejotinu bėgikų medal of honor!

Antroji treniruotė nebuvo tokia įspūdinga. Išbėgom 5 km recoveriui ir abu lūžom. Pirma aš, pradėjo svaigti galva, tempas sulėtėjo iki beveik ėjimo. Paskui ir subėgovas sundėsi panašiais pojūčiais. Priėjom ribą, pastūmėm ją toliau? Grįžę suvalgėm po duonos riekę, atgavom raudonį ir baigėm savo trijų dienų iššūkį. Todėl dabar einu ilsėtis. Iki!

Šiandien nubėgta: 25 km, pakilimų suma – 320 m.
Iš viso: 60 km, pakilimų suma – 892 m.

§ 5 Responses to Lūžom – IV diena

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Lūžom – IV diena at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: