Pingvinai rūke – II diena

sausio 3, 2014 § 3 Komentaras


Daug tylos Nidoj. Tylos ir rūko.

Šiais metais mano pagrindinės varžybos bus pilna distancija Kauno maratone. Kiti bėgimai nesuplanuoti, nes visi geri dalykai ištinka. Palikau erdvės tiems ištikimams. Su kasdieniniais bėgimais panašiai. Šiandien ištiko dvi treniruotės. Po pusryčių bėgom prie jūros, ratukas šen, ratukas ten. Nuklydom į mišką, pompų pasirinkti. Bus įdomu pabaigoj savaitės bendrą  pakilimų sumą pamatyt 🙂 Pamarys buvo pasišiaušęs, bangos mėtėsi ant kranto, bet kažkaip pavyko nesušlapti. Pažintinis turas gavosi.

DSC_0004

Pirmas impulsas po bėgimo, buvo pult pabrausint wind stopperių, nes vėjas pučia kiaurai ir darosi šalta. Bet nusiraminau, nes pagalvojau, kad vėją reikia pajusti ir prisijaukint. Nuoga nebėgčiau, bet norėt, kad visai neperpūstų kažint ar pavyks. Čia gal panašiai, kaip su šalčiu. Kažkokią dalį smegenų pajudinu ir sakau sau, kad ir gerai, kad šalta. Šitą išmokau studijų metais. Stovėdavau žiemą stotelėje ir kalendavau dantimis, urgzdavau ant žiemos ir šalčio. Kol vieną kartą “suakseptinau“, priėmiau, pabuvau su šalčiu, nesipriešinau. Šalta vistiek buvo, bet kitaip.

Vakare išbėgom iki Parnidžio. Prie Maximos sutikom grupelę vaikų. Nugirdau, kad vienas siųlė “kas greičiau“ ir visi nurūko. Mes apibėgom kelias vietas ir pasukom link kopos, kur sutikom bėgančius vaikus. Tikriausiai kokį kilometrą jie be vargo bėgo priekyje. Tai buvo vieninteliai sutikti bėgikai Nidoje. Gerai, kad nufotografavau, nes turiu įrodymą, kad jie tikrai buvo. Nes čia prasidėjo nerealumai. Keliukas į kopą buvo neapšviestas, vos matosi, kur dėti koją. Aplink tirštas rūkas ir tyla. Paprastai tokiais momentais, man prasideda fantazijos apie miško žvėrių ataką. Pvz. alkano vilko. Ir tada (nes jau taip yra buvę) bėgu dar truputį ir kol jau visai neramu ir apsisuku. Bėgti iš miško su tokiom fantazijos yra baisiau nei į mišką, taip bent ramiau, kad niekas nesiveja:) Nerealu, kiek fantazija gali paveikti. Užtenka tamsos ir rūko. Mistiškas bėgimas gavosi. Beje, čia nuotrauka, kurioj matosi du zombiai.

DSC_0005Šiandien mes visam name vieni, tai leidom katinui pasivaikščiot po virtuvę. Ūla apsižiūrėjo ir bandė įsiropšti į mikrobangę. Prisiminiau vieną istoriją. Viena senyvo amžiaus moteriškė bandė išdžiovinti savo katiną mikrobangėje. “It’s quick, it heats stuff up, I’ll use it instead of the oven“. Ir taip netyčia jį nužudė. Moteriškė padavė mikrobangių kompaniją į teismą ir prisiteisė tris milijonus pinigų. Todėl nuo to laiko visose JAV gaminamų krosnelių instrukcijose rašoma “Do not put pets in the microwave to dry them“.DSC_0008

Šiandien nubėgta: 15 km, pakilimų suma –  344 m.

Reklama

§ 3 Responses to Pingvinai rūke – II diena

  • Bliamba, pavydžiu. O Nidos miške vilko tikrai nesutiksit, galit nebent ant kokio šernioko užšokt arba į briedį atsitrenkt 😀

  • paulius parašė:

    Bėgimas miške tikrai turi kažko. Teko ne kartą pulsą pasikelti išgąsdintam šokinėjančių per kelią kiškių, bet rimtesni šaip patys privengia žmogaus. Kažkada dar kirtau Bartkuškio mišką bėgte, be telefono, temstant, ne tai, kad nejauku, bet kažkaip atrodo pats miškas didesnis nei jis iš tikro yra, baisiai slegia ir bėgi atrodo žymiai ilgiau nei plentu.
    p.s. dė to katino/mikrobangės tai čia toks vienas senesnių urban myths, bet gerai sudėtas, matyt ir gajus 🙂

  • Senukų draugė parašė:

    Orginaliam mite pudelis yra man atrodo. Baisu:) Dėl vilko dar sugalvojau, kad jei rimtai atbėgtų koks, tai imčiau staugt, ateist aš aukščiau hierarchijoj ir čia mano teritorija. Turėtų suveikt. Matyt atostogos veikia 🙂 Labai gera Nidoj!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Pingvinai rūke – II diena at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: