Daug kartų po 5km

gegužės 6, 2013 § 7 Komentaras


Sveikstu. Ne taip kaip norėčiau, bet sveikstu. Po truputį. Galiu daug kartų nubėgti po 5 km. Paskui kažką vėl pradeda maust, diegt, gąsdint. Sustoju ir pasivaikštau iki namų ar transporto priemonės.

Labai pamėgau daryti šitą:

Investavom su Senukų drauge į kočėlą ir važinėju dabar per raumenukus. Poveikis paprastas. Matau visas šlaunies kraujagysles pamėlynavusias smagiai. Skausmą ir gan gerai nuima.

Dar mąsčiau, kad reikia sprinteriu tapt. Nes koja labiausiai reaguoja ne į krūvį, o į atstumą, t.y. kaip ilgai ją eksploatuoju. Tai kokius 5 km ir mažiau galiu prazvimbt, o paskui jau sunkiau :).

Ir apie Trakus liūdnokai mąstau. Persiregistruot iš pusmaratonio į 10 km nesiryžau, bet gali būti, jog sustosiu kur vidury varžybų. Ai. Bus kaip bus. Atsidavime tokiam esu. Pradėjau gerbt, kad reikia susikraut tą bėgimo bazę ir nenorėt baisiai staigiai geru greičiu maratono subėgt. Sutariau, kad man visai tiks ir po 5 km lakstyt kurį laiką. Smagu, kad apskritai galiu. Ir bėgimas toks įdomesnis. Kiekvienas km svarbus, lauktas, greit pasibaigsiantis.

Tagged:

§ 7 Responses to Daug kartų po 5km

 • audira parašė:

  Amerikonai dažnai rašo apie bėgimą vandeny. Gal bandei? (žr. paskutinę straipsnio dalį, http://www.runnersworld.com/running-tips/train-on-different-surfaces-to-avoid-injury-and-boost-performance).

  • Kiborgas parašė:

   Sita biski bandziau Linijoj. Ten tokioj mankstos vandeny treniruotej buvau. Tai visai nieko buvo. Mazai kontakto su kietu pavirsium ir issisportuoji neblogai.

   Sent from my Nokia phone

 • padugnini parašė:

  Žinok su tai Trakais ir man liūdnumas užėjo. Dar vakar ryte buvau pilnas ryžto, bet vakare, išsigliaudęs pėdą iš batų ir kojinių, pamačiau kad patinimas atsinaujino. Skaudėt neskauda, bet…
  Bėgt labai noriu, protingą būt distanciją trumpint, bet tai sunku perlipt per puikybę…

  • Kiborgas parašė:

   Gal ne puikybe cia? Nors jei galvot, kad jauciuos Dievu ir leidziu sau nesiskaityt su ribom kuno, sveikatos, tada jo. Cia dar arti priklausomybe 🙂 ‘medziagos vartojimas nepaisant akivaizdziu neigiamu pasekmiu’ 🙂

   Sent from my Nokia phone

 • Marius parašė:

  Man šventa distancija yra viena – maratonas. Visą kitą galiu ramiai praleisti (dažniausiai ir praleidžiu) ir galva dėl to nei kiek neskauda. Jaučiu didelę priklausomybę bėgimui, bet praktiškai jokios – varžyboms. Trakuose nebėgsiu, nes pagal Pfitzingerį – per anksti, nei kiek dėl to galvos neskauda. Nike nebėgsiu, nes į vestuves keliauju, nei kiek dėl to galvos neskauda. Apskritai šiek tiek gėda prisipažinti, bet esu nubėgęs 4 maratonus ir tik 1 pusmaratonį 😀 Turbūt bėgsiu Kaune arba Druskininkuose, bet jei kas nors sutrukdys – na ir kas, galiu ir ten nebėgti 🙂 Užtat vakar pagal programą turėjau gulėti kojas ant stalo susikėlęs, bet buvo toks gražus oras, kad negalėjau savęs sulaikyti, teko mautis batus 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Daug kartų po 5km at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: