Dvimaštunts

gegužės 1, 2013 § 8 Komentaras


Su Adamkaus palaiminimu lėkėm šiandien nuo prezidentūros iki Soboro ir atgal. Aš vieną ratą, Senukų draugė 3. Vėl šioks toks testinis bėgimas pažiūrėt kaip koja laikosi, tik šį kartą jau daug rimčiau nei Kauno pusmaratony.

Koja laikosi puikiai. Skridau senuoju 4:20 tempu ir tilpau į 15 minučių 3,3 kilometro. Sekantis iššūkis Trakuose pusmaratonis. Tikiuos, kad pavyks pasiruošti ir nesustojant finišuoti.

2 nesklandumai:
– 15 min vėlavęs startas. Gal kam ir buvo įdomi ta viktorina prieš jį, bet tik ne bėgikams, kurie stoviniavo ir nekantravo. Kai kas net bandė švilpti, bet masinio švilpimo nepavyko sugeneruot.

– už fontano prie bėgiko sugalvojęs prisijungti bėgikas su šuniu, kuris (ne bėgikas) tapo masine fotografų objektyvų traukos priemone. Pats šuo tai dar dar, bet šeimininkas tikrai apkartino. Iš pradžių aš sureagavau, nes prieš pat mane išbėgo. Kažką pafilosofavau apie pagrindinį ir šalutinį kelią ir kad mano pagrindinis ir turėjo praleist ir nulėkiau. O už nugaros išgirdau kito pasipiktinusio bėgiko riksmą ir paskui žodinį konfliktą, kurio metu tas “įbėgikas“ pasiūlė tiesiog sustot ir išsiaiškint santykius.. Nuostabusis Kaunas ir vėl savo gražume. Ir durniausia, kad užtenka vieno nekultūringo žmogaus, kuriam nusispjaut ant kitų (nes jis mat su šunim sugalvojo prabėgt ir tai labai svarbu), kad nuotaika kristų ir šventės žavesys prisloptų…

(dar toks jausmas, kad abu nesklandumai susiveda į neatsižvelgimą/nesiskaitymą su artimu (bėgiku)).

3 gerumai:

– maikutės.

– grąžintas 10 lt užstatas. Manau, čia geras pavyzdys kitiems bėgimų organizatoriams, kad reikia ne nuomoti, o užstatą imti.

– elektroniniškai atspausdintas diplomas su vardu pavarde laiku ir vieta (nors ir netikslia). Bistriai ir gražu atminimui.

***

Iš pletkų. Mum rodos, kad buvom nužiūrėti ir nužiūrėjom aisterą. Džiaugiamės, kad Dainius Balčiūnas mus pažino ir priėjo pasisveikinti. O padugninis tikrai žinom, kad startavo, bet pažint ir susipažint nesuspėjom :). Totilas buvo su žiauriai kietom mergaitiškom kojinėm ant rankų. O Sada tiesiog praskrido virš trasos.

***

Matomės Trakuose. DuokDie tokio pat gražumo dieną ir spalvingą maršrutą.

Reklama

Tagged: ,

§ 8 Responses to Dvimaštunts

 • aistera parašė:

  Aš tai jau jus nužiūrėjau Jonavoje 🙂 atpažinau Senukų draugę iš batų ir paskui dar numerį užmačiau 🙂 va, musėt kitąsyk reikės išdrįst ir pasisveikint 🙂

 • padugnini parašė:

  bėgo bėgo. Keturiom minutėm nuo Senukų draugės atsilikęs 🙂
  O jūs tikri drąsuoliai..
  Beje, kas tas dvimaštunts y?

 • Linas parašė:

  Ko taip negatyviai pradejot rasyt? atsigaukit – daugiau pozityvumo.
  Startas velavo ne del organizatoriu kaltes, o bandyt kelt svilpima isvis yra zemiau zemo lygio.
  Su pasaliniais konfliktuoj trasoj-cia ka uzmirsot, kad nuo starto iki finiso
  tikslas yra begt, o visi kiti kol fiziskai nekliudo yra dzin. Is mano perspektyvos ziurint trasa tikrai buvo gerai aptverta ir pilna trasos savanoriu.
  beje priminkit kuriose varzybose buna chip’u nuoma? kazkaip nesu mates tokio var.
  taip, kad cheer up!

 • Kiborgas parašė:

  Dėl to trukdymo, ten tikrai buvo arti fizinio trukdymo, o kai bėgi po traumos ir gan dideliu kaip sau greičiu – norom nenorom kyla pyktis.
  Dėl nuomos – visos LBT varžybos, jei jose būna chipai, nes kai kurios ir be jų vykdomos.
  O dėl pozityvumo. Taip jau yra. Pasaulis nėra vien gražių spalvų derinys ir net jei ir būtų, galima matyti iš skirtingų perspektyvų. Tai jei taip žiūriu, taip ir rašau.

 • Egis parašė:

  Startas buvo atidėtas, nes per alėją žygiavo “Gegužės 1-osios“ dalyviai. Todėl organizatoriai laukė kol bus atlaisvinta trasa. Ir apie tai pranešė priekyje stovėjusiems. O apie šituos su šunimis tai nėra ir ką kalbėti 🙂 Kai ne žmogus, o šuo patampa geriausiu draugu tai kiti žmonės yra 0 vietoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Dvimaštunts at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: