Making fun out of runners

balandžio 23, 2013 § 2 Komentaras


Prieš skaitant: šiame įraše dažnai minėsiu abu šio blogo autorius, bet realiai rašau apie save (Kiborgą). Nepritaikykit visko, kas čia sakoma mums abiems. Ačiū.

Taigi, po ilgokos pertraukos nuo 03.11 Jonavos bėgimo, kuriame galutinai susitraumavau, ryžaus vėl startuoti. Šį kartą Kauno pusmaratonio 5 km Fun Run. Buvo išties blogas bėgimas. Atskleidė beveik visas mano kaip žmogaus blogąsias savybes.

1. Puikybė

Risnoju su visais galiorkoj ir negaliu patikėt, kad tiek daug žmonių taip lėtai bėga. Kad aš su nesugijusia koja, kuri mėnesį nebėgiojus, sugebu kažką lenkt, kalbėtis su Senukų (ir mano) drauge, nužiūrinėt kitų batus ir t.t. Nes mano vieta gi ne čia. Kažkur Sados pašonėj.

2. Stūmimas ant kitų

“Berniuk, koks tavo vardas?“ – klausiu po 3 km šalia risnojančio vaikinuko, kuris suplukęs daug labiau nei aš. “Tautvydas“. “Tautvydai, nepasiduok, tuoj (Senukų draugė) tave aplenks“. Tautyvdas leka į priekį, paleidžiu savo antrą pusę paskutinio km sprintui ir žiūriu, kad Tautvydas jau seniai paliktas :). Tai dar gerai, kad po varžybų šis jaunuolis kirto atgal man: “Tai ko taip lėtai?“. Net pasimečiau ką čia besakyt.

3. Puikybė ir stūmimas ant kitų.

Turbūt ant tiek buvau susijaudinęs (vėl bėgu ir vėl varžybose) ir pasimetęs (kodėl taip lėtai?), kad pradėjau daryt cirkus ir porininkę įtraukiau. Bėgau gal tris kartus atbulas, šonu kryžiuodamas kojas, pastatėm nuvirtusį užtvarą, “susitraumavom“ pirmam kilometre, kad batą užsirišt. Galiausiai viską nustelbė didžiausia įžvalga kodėl fun run vadinasi fun run. Todėl kad jo metu reikia make fun out of runners… Nes vieninteliai kam fun run yra FUN run – tai truputį patirties turintys (norėjau rašyti patyrę seni vilkai) bėgikai, kurie gali atsipalaiduot ir risnot sau, o iš neturėjimo ką veikt – kurti FUN. Visiems kitiems, kurie gal apskritai bando pirmą kartą penkis km nesustoję prabėgti, tai rimtas iššūkis ir jokio fun čia nėra…

Taigi. Dievulis ir toliau laiko ant manęs akį (ir neveltui) ir neleidžia dar pilna jėga varyt. Puikybė, jei kas nežinojot, yra sunkiausia iš 7 didžiųjų nuodėmių. Įtariu, kad dar neleis Dievulis greit bėgt, per daug išpuikęs.. Tęsiant apie nuodėmes. Pasirodo koks tai kunigėlis atnaujino sąrašą ir paskelbė 7 šiuolaikines didžiąsias nuodėmes:

Teršimas
Genetinė inžinerija
Perdėtas turtingumas kitų sąskaita
Narkotikų vartojimas
Abortai
Pedofilija
Prisidėjimas prie socialinės nelygybės

Labiausiai užskaitau 3.

Žodžiu. Tautvydai ir visi kiti. Tikiuos, kad nepagadinau jums šventės ir priėmėt tuos cirkus kaip cirkus. Džiaugiuos, kad jūs bėgiojat (nors ir lėtai), džiaugiuos, kad jūsų tiek daug.

Galiausiai, kai užaugsiu ir bėgsiu dar greičiau ir toliau, noriu neprarasti fun bėgime. Kaip Vidas Totilas. Kuris finišuodamas ištaškė mergaičių kantriai pilstytą vandenį, apsikabino su atsitiktiniu sirgaliumi ir tik po to kirto finišo liniją. Gyvenime stengiuos žygiuot savo keliu, bet kad ta mano kelio projekcija bėgime beveik tip top sutampa su Vido jau nukeliautu keliu. Nežinau kaip čia bus. Sveikatos visiems ir kad netrūktų fun bėgime.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

***

Pingvinai labai džiaugiasi šiais naujais albumais:

Yeah Yeah Yeahs – Mosquito

Junip – Junip

Reklama

Tagged:

§ 2 Responses to Making fun out of runners

  • Dainius parašė:

    Labai ačiū už šį įrašą – jis atrodo tikrai nuoširdus ir lauktas. Skaitant šio blogo įrašus nuo pačio pirmo iki paskutinio, įdomu stebėti jūsų kaip bėgikų bei blogo autorių virsmą iš visiškai nulinukų į stipriai pažengusius: nuo žiūrėjimo didelėmis ir žingeidžiomis akimis į viską, kas nauja, aikčiojimo iš nuostabos bei perdėto kuklumo iki žiūrėjimo į kitus iš aukšto bei teisimo. Nuo atviro nuoširdumo iki neslepiamos puikybės. Todėl susidaro įspūdis, jog šio blogo autorių yra ne du, o mažiausiai trys: Senukų Draugė, Kiborgas bei Kiborgas Puikusis. Labiau laukiami įrašai buvo tada, kai rašė pirmieji du. O šį komentarą Kiborgas supras kaip nuoširdžią pastabą, o Kiborgas Puikusis ignoruos ir supras kaip stūmimą.

  • Kiborgas parašė:

    High and low’s. Kai atrodo, esi high, iš tikro esi low ir atvirkščiai.
    Patiko tas kiborgų išskaidymas, yra gabaliukas šizofrenijos viduj, niekur nedingsi. Bandau lipdyt visumą iš abiejų. Gal gausis koks kiborgas tarpinis :). Dėkui už komentarą.
    Manau, kad yra ir pas kitus bėgikus (ypač vyrus) šitas reikalas. Jei to nebūtų – sunku paaiškinti varžybų populiarumą ir varžymosi malonumą.. Išlindus puikybei, geriau suprantu Staškevičiaus knygos vietą, kur jis aprašo kaip reikia lenkti varžovą. Užtikrintai, geru greičiu, parodant jam, kad esi tikrai stipresnis ir nepaliekant vilčių. Kai pirmą kartą skaičiau, truputį baisėjaus, galvojau, kad tikrai ne apie mane, dabar jau artimesni žodžiai..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Making fun out of runners at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: