Rytas be žadintuvo

vasario 25, 2013 § Parašykite komentarą


Užteko trijų savaičių, kurias vadinu pasiruošimas maratonui, ir darbo dienomis, atrodo, įpratau bėgioti iš ryto. Vos nubudus, akys ieško bėgimo amunicijos. Nekeliu klausimų apie norus. Nežiūriu į vėliavą pro langą, bandydama nuspėti, ar stiprus šiandien vėjas. Po truputį  išnyksta iš atminties sapnai ir prasiplečia vyzdžiuose dar miegantis miestas. Kaip gera pradėti rytą teisingu sprendimu 🙂

Tiesa, jau nusižengiau savo treniruočių planui. Praleidau vieną RR ir tempo bėgimą. Pirmąjį, nes trys valandos miego per parą su bėgimu neturi nieko bendro, o antrąjį dėl tos pačios priežasties, na dar ir tai, kad tempo bėgimo vis dar labai vengiu. Nežinau, kodėl atrodė gera mintis jau dabar įkelti tempo ir intervalinius bėgimus po vieną kas antrą savaitę. Tikriausiai susižavėjo, mintis, kad bėgsiu greičiau. O ir pirmąją bėgimo savaitę buvo toooks pakilimas. Nenustygau vietoj. Aš ruošiuos maratonui! Bėgau su dideliu entuziazmu. Dabar jau rimstu. Prisidėjo nuovargis ir alkis miegui. Bėgti pagal planą nėra visgi taip lengva. Labiausiai motyvaciją kelia (ir šitą dalį prižadu sau paskaityt, kai bus sunku):

1. Dviejų metų plano kulminacija. Mokausi siekti ilgalaikio tikslo, nepasiduoti, kai yra sunku. Laikytis priimtų įsipareigojimų ir nuoseklumo.

2. Annette šiandien nubėgo maratoną. Šitą jau išbandžiau. Buvo porą kartų kilus velniška pagunda patrumpinti trasą. Tada prisiminiau nerealiąją Annette. Dingo visi blogi kėslai.

3. Nebuvo nei vieno bėgimo, dėl kurio gailėčiausi. Kad ir kaip sunku pradžioje, pabaigoje visada sakau, buvo verta.

4. Stoviu eilėje prie kasos. Prieš mane tėtis ir sūnus (kokių aštuonerių). Sūnus deda ant prekystalio šokoladą ir sako, kad jame yra 145 kcal. Tėtis, glosto vaikui galvą: “Nesijaudink dėl tų kalorijų, dabar tau reikia augti ir gali jų valgyti daug. Bet kai jau būsi storulis..“ Vaikas įsiterpia -“..jau negalėsiu valgyt?“ “Ne, ne. Tau tiesiog reikės daug bėgioti“ – užbaigia šaunusis tėtis. “Tai va, še tau triviali tiesa“ – sakau sau tyliai 🙂

Prisiminiau, kad praėjo šio blogo gimtadienis. Eksperimentui vieneri 🙂 Gal būt reiktų pasiradyti metinį susirinkimą ir valgyti tortą? Kas už?

Šį kart tiek.

Gilaus miego ir paukščiukų giesmių rytais.

Reklama

Tagged: ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Rytas be žadintuvo at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: