8.5 savaitės apžvalga

vasario 10, 2013 § 3 Komentaras


Kilometražas 48 km (451.6 km)
Iš jų greičiui 18.8 km (108.1 km)

Antradienis RRwF 6 km
Trečiadienis VO2 6*800 m 8 km
Ketvirtadienis joga
Šeštadienis MP 14 km
Sekmadienis LR 20 km

Labiausiai norisi rašyti ne apie save, bet apie draugą, kuris išsiruošė į visiškai man neįtikėtiną kelionę. Daugiau apie tai jis rašo čia. Esmė – perplaukti su paprasta valtele Nigerio upę Afrikoje. Kai dar buvom jaunesni, tai buvau jį sudominęs kelione dviračiais aplink Lietuvą. Tai sėkmingai per 12 dienų įveikėm ~1200 km. Paskui jis jau su drauge (nors kvietė ir mane) savo gamybos plaustu nuplaukė nuo Kauno iki Jurbarko. Ir vis pasvajodavo garsiai apie tą Nigerį. Ir dar buvo pažadėjęs atsisveikinti prieš išvykdamas, bet taip ir nebesulaukiau skambučio. DuokDie, kad jam ten viskas sklandžiai, nes čia jau reikia turėti balls arba no brains tokiai išvykai :). Mano galva. Bet mano galva man ir neleistų išvykti, o jam leidžia. Dėl to ir patinka jį šalimais turėt. Suvirpina mano gyvenimėlio pamatus jo kuriozai. Pamąstau tada, ką aš čia su savo tuo paprastučiu gyvenimu. NUOTYKIS!

Kitas žmogus apie kurį noriu pasidžiaugti-parašyti yra Gediminas Grinius. Ką tik perskaičiau, kad jis tapo Lietuvos sporto meistru. Norintys pretenduoti į tokį titulą, teturi nubėgti 100 km per 7h 40min. GG įveikė per 7h 21min. Su Senukų drauge neapkalbėjau, bet manau, kad ji neprieštaraus, jei skirsiu nuo abiejų pingvinų žemo nusilenkimo sveikinimą. Tokį japonišką. Pagarbos kupiną.

Jei trumpai apie save. Laukiu nesulaukiu paskutinių trijų pasiruošimo savaičių. Taperio ir Rėkyvos. Jau daug mažiau bėgime džiaugsmo. Nuovargis sukandus dantis. Ypač šiandien per LR. Gal kiek atsigavau, kai pagreitėjau į antrą pusę, bet toks juodas nuovargis. O dar 3*32km priešaky. Vienintelis dalykas, kuris džiugina, kad nepasiduodu. Saugaus, bėgu, nepasiduodu. Po kupinos nuovargio treniruotės mintis, kad nepasidaviau, pakviečia šypsnį į lūpas.

Kitas geras dalykas, kad vėl noriai skaitau apie bėgimą. Šį kartą Murakamį. Labai daug kas tinka ir atitinka mano viduje. Dar parašysiu gal kitą savaitę daugiau. Kol kas įspūdingiausia jo patirtis bėgant 100 km (ta nuo 75 km) ir po to sekęs štilis ar kaip jis pats rašo runner’s blues. Senukų draugė irgi užsiminė “o kas bus po maratono?“. O kas jei dings stimulas, noras, akstinas ir bėgiojimas mutuos į keistą neaiškų užsiėmimą neteikiantį nei džiaugsmo, nei kančios. Eilinį kitą drungną gyvenimo užsiėmimą. Mutuos tai mutuos, teks priimt. Kol kas, ačiū D, nemutavo ir dar liko bent pora maratonų šiais metais, kurie tikisi būti nubėgti būtent mano plaukuotomis kojomis.

***

RR – recovery run, jei yra RRwF, tai reiškia, kad lengvai prabėgau ir padariau pratimų bėgimo formai palaikyti
Hill – bėgimai į kalną, kol kas bėgioju į Trijų mergelių tiltą
GAR – general aerobic run
MP – marathon pace run
tempo – tempas
LR – long run
VO2 – intervalinis bėgimas, kai labai uždūsti

Greičiui skaičiuoju tuos km, kurie prabėgti MP arba greičiau (tempo, VO2)

Reklama

Tagged:

§ 3 Responses to 8.5 savaitės apžvalga

  • D2G2 parašė:

    Kam tos gėlės? Aišku vis tiek malonu 🙂 , o dėl štilio nereiktų pergyventi jis natūraliai atsiranda ir dingsta – lygiai taip pat kaip gamtoje. Beje Murakami vieno bėgimo metu virto robotu, bent jau bandė įsijausti į šį vaidmenį, taigi tikrai esat panašūs. Kiborgas = Robotas 🙂

  • Kiborgas parašė:

    🙂 net nepagalvojau apie tai. Kiborgas gimė Senukų draugės dėka praeitą žiemą, kai tik pradėjęs bėgioti bėgiojau -20 šaltyje. Tada jin sugalvojo, kad pas mane turbūt nėra šalčio receptorių ir aš arčiau mašinos nei žmogaus 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading 8.5 savaitės apžvalga at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: