Kauno pusmaratonio spaudos konferencija

sausio 30, 2013 § 3 Komentaras


Smagu. Startuoja. Įdomu buvo pažiūrėti, ką kalba atsakingi asmenys. Daugiausiai emocijų sukėlė viceministras. Ypač kai psichoterapeutus užkabino, kad bėgimas efektyvesnis už autogeninę treniruotę ;). Senobinis reikalas ta autogeninė treniruotė. Kol dar mokykloj buvau (čia prieš kokį 14-15 metų), tai skaitinėjau ir teko pabandyt. Paskui niekur nesusidūriau (apart senobinių vadovėlių), o visus tuos metus psichologijai ir atidaviau.

Pažiūrėjau ir puslapį naujo pusmaratonio. Įtariu, kad mūsiškis komentatorius Dainius pasipuoš 1 numeriu? 🙂 Ir kainos truputį kandžiojasi. 40 lt iki 02.28. Ir dar sunkiai suprantu kainodarą. Pvz. pusmaratonio galutinė kaina 70 lt, o pigiausias variantas nėra net dvigubai pigesnis (palyginkit 10 km: 50 lt – 20 lt, 5 km: 40 lt – 15 lt). Galiausiai kas dar verčia dvejoti, kad siūlomas variantas yra 4*5 km. Ne itin patrauklu. Bet čia visų didžiųjų LT bėgimų, kuriuose dalyvavau bėda. Staškevičius jau 2013 m. Vilniaus maratonui linkėjo į du ratus tilpti (2*21 km), būtų tikrai smagu. Mano bėgimų patirtis dar tik vieneri metai, bet tokiam Elektrėnų pusmaratony lėkti yra vienas smagumas – vienas ratas, apibėgi marias (ir jaučiasi, kad tolokai buvai išbėgęs), trasa nesikartoja, full of surprises. Dar teko Rumšiškių handikape ratus sukti. Bet ten irgi kitaip jie sukasi. Senukų draugė išleista 7 min anksčiau ir yra ką vytis :). Rankom susidauži apendikse, motyvacija pakyla. Žodžiu, aimanuoju čia sau. Sėdėčiau toj spaudos konferencijoj ir pasakočiau kažką panašaus kaip vicemeras :))).

Summa summarum – užskaitau. Tikėjaus viso maratono Kaune, bet pradžiai imu ir pusmaratonį. Tik va nežinau ar dalyvausiu. Jei bėgs kas iš artimųjų, tai tikrai stengsiuos sudalyvaut kaip sirgalius, bet pats.. nzn. Nors negali žinot. Iki kovo 11 bėgimo Jonavoj galvojau niekur nebėgt, o artėjant savaitgalio MP treniruotei, žiūriu, kad labai gražiai įsipaišo sekmadieninis Jonavos bėgimas ir galvoju, kodėl gi ne. Subėgsiu sau treniruotę su daugiau žmonių.

Kokios jūsų mintys?

Reklama

Tagged:

§ 3 Responses to Kauno pusmaratonio spaudos konferencija

  • Aš manau, jog Kauno pusmaratonis pavasarį yra itin neblogas renginys laiko ir vietos atžvilgiu. Kadangi po Nike Aš Bėgu ir Vilniaus Pusmaratonio susijungimo atsirado laisva vieta rimtesniam komerciniam bėgimo renginiui pavasarį balandžio mėnesį. O ar kada peraugs į maratoną, tai stipriai abejoju. Pirma, patį pusmaratonį organizuoja “Vilniaus maratonas“. Antra, pavasariniam maratonui gali pasirengti tik didieji bėgimo entuziastai, todėl komerciškai toks maratonas neapsimokėtu. Rudenį? Žiūrim į pirmą teiginį :).

  • padugnini parašė:

    Mintys ir visiškai sutampa su Kiborgo pastebėjimais. Dar pridurčiau aiktelėjimą, kad taip vėlai paskelbė, gi vis bėgimai pavasariui jau suplanuoti. Visgi užsirašiau, grynai iš kaunietiško patriotizmo. Palei programą man tą dieną reiktų 18km. bėgt, tai dar tris pridėsiu ir bus treniruotė 🙂

  • Dainius parašė:

    Nu pamenat pernai birželį – pasvajojau garsiai, kad kitą pavasarį būtų smagu… Ir še tau kad nori… Teks su svajonėm atsargiau, nes jos, pasirodo, pildosi. O Nr1 čia tai gerai gavos… 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Kauno pusmaratonio spaudos konferencija at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: