Žieminiai bėgimai

gruodžio 30, 2012 § 5 Komentaras


Ruošiausi bėgti ir galvoju, kaip gi praeitą žiemą aš prisiversdavau išbėgti. Nes čia sunkiausia dalis. Jei taip pasikapsčius, kas tuo metu galvoj dedasi..  Tikra gėrio kova prieš blogį.

Kol ten fronto linijoj neprasidėjo grumtynės, reikia veikti greitai. Ir galvoti, ne apie tai, kaip čia bus, o koncentruotis į atliekamą veiksmą. Dabar aunuos batą, maunuose pirštinę, rakinu duris. Viskas. Nuo čia viskas eisis tik geryn.

Prieš tariamą pasaulio pabaigą spaudė šaltukas kaip reikiant. Tada išbėgti buvo ypač sunku. Judėti noras išliko, bet pora marškinėlių ilgom rankovėm bėgant pirmus du ar net tris kilometrus visai neišildo, tirpsta kojų pirštai, vėjas pučia, kad net norisi susiriesti. Kad ir koks gėris aplanko sušilus, ta pradžia manes labai nemotyvuoja. Todėl joga buvo šioks toks išsigelbėjimas. Vieną kart ir į netoliese esantį klubą užklydau keliom valandom. Nepamenu, kada paskutinį kartą bėgau ant takelio, labai keistas jausmas. Toks, vestibiuliarinį aparatą sukalibruojantis reikalas 🙂 Nubėgau 5 km, žinoma su bėgimo lauke nepalyginsi, bet visai neblogas surogatas speigiai žiemai. Žiema tai metas, kada galima šiek tiek daugiau leisti CO2 emisijos, kuri susitaupė nuo tada kai dviratis buvo pagrindinė transporto priemonė. Todėl, ją naudoti reikia ypač svarbiems ir geriems tikslams. Važiuoti bėgti yra geras tikslas!  Bet ant žiemos aš nepykstu. Turi žavesio šaltieji bėgimai, ekstremalumo apledėję takeliai ir dar.. žiema nutinka Kaldėdos ir šventiniai bėgimai.

Pirmasis kuriame sudalyvavom – Kauno Kalėdinis bėgimas, 11,6 km Panemunės šilo takais. Atstumą įveikiau per 1 val. 23 sek. Ir gavau medalį už antrą vietą savo grupėje :)) malonus akibrokštas. Labai noriu visas merginas pakviesti ne tik bėgioti savo namų trąsomis, bet sudalyvauti šventiniuose bėgimuose, taip išgelbėti senukų draugę nuo apdavanojimų už mėgėjiškus rezultatus 🙂 Kol kas merginų, ypač mėgėjų, varžybose mažuma. Šios nebuvo išimtis. O bėgimuose sudalyvauti tikrai verta. Šiame, Kauno BMK organizuotame, buvo taip kažkaip labai jauku. Nieko nemokėjom, gavom pirtį sporto mokykloje, karštos arbatos, geros nuotaikos, gryno oro ir medalį.

Vilniaus Kalėdiniame  12 km pagal endomondo įveikiau per 1 val. 2 min. 33 sek.  Pradėjau gale. Vis dar nenutaikau atsistoti savo tempo gretose, nors nepasakyčiau, kad taikiau labai. Šios gal buvo pirmosios į kurias atėjau, prabėgau, išėjau be didesnių emocijų, įžvalgų ar patyrimų. O ir bėgti buvo sunku. Dieną prieš kartu su Kiborgu bėgau LR, 22 km. Didesnių krūvių nemačiusiam kūnui tai buvo iššūkis. Todėl dabar tik norisi išsitiesti, apsikabinti didelį puodą karšto gėrimo ir pasidžiaugti, kad naktys trumpėja, dienos ilgėja, bėgikų daugėja.

Gražių žiemiškų akimirkų ir smagių ateinančių Naujų!

Reklama

Tagged: , ,

§ 5 Responses to Žieminiai bėgimai

 • Dovilė parašė:

  Kas per LR pries varzybas? Nors su tokiu tankiu varzybu stazu turbut nebutu kada LR begti 😀

  Sveikinu isgyvenus pirmaja ziema, jos begimus ir persiritus per ilgaja Kaledu nakti – dienos jau ilgeja! 🙂

 • Dainius parašė:

  Pabandžiau ir aš dėl bėgimo takelio keletą sporto klubų. Galiu pasakyti tik tiek – nusivyliau labai. Pirma – kada kur beėjau, visada reikdavo laukti, kol atsilaisvins klube esantys du ar trys bėgimo takai. Kartais ilgiau nei valandą. Antra – išėjus iš salės vis tiek norisi prasilėkti takeliais. Trečia – nėra to gero jausmo po. Todėl nusprendžiau geriau jau mažiau bėgti, bet bėgti lauke. 🙂

 • padugnini parašė:

  Pradžiugino tavo postas 🙂
  Ir su išlaikymu toks ir dėl lauko temperatūros koreliacijų su valios jėgom…
  Beje, anot endomondo mano laikas 1:02:47, tai kažkur paskui tave ir šnopavau, tik va ko nepagaunu: jis rodo tik 11.89 km., nors paspaudžiau su starto signalu, o iki starto linijos dar gabaliukas. O per Kauno batoninį bėgimą 300m pridėjo…

 • Edge parašė:

  Nenorėkit iš telefoninio gps’o, kuris pozicija skaičiuoja 10 m tikslumu, idealaus įveikto atstumo tikslumo. Visada bus plius minus…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Žieminiai bėgimai at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: