14-os savaitės apžvalga

gruodžio 30, 2012 § 5 Komentaras


Kilometražas 44 (viso pasiruošimo metu 198 km)
Iš jų greičiui 15 (viso 53,8 km)

Antradienis RRwF 5
Trečiadienis Tempo viso kokie 5 km, tempui kokie trys. Labai jau slidu buvo.
Šeštadienis LR 22
Sekmadienis Vilniaus Kalėdinis bėgimas 12 km.

Trečiadienį gavau pirmą traumą :). Atsitrenkiau į stulpelį prie bėgimo tako. Tą tokį cementinį – akmeninį :). Nusibrozdinau truputį. O atsitrenkiau, nes buvo labai jau slidu bėgti pačiu bėgimo taku, tai bėgau ant žolytės. Nieko doro neišėjo, tai galiausiai baigiau bėgimą savo rajono gatvėmis. Buvo antros Kalėdų dienos rytas, tai mašinos per daug nepyko. Nieks nepypsino ir pan.

Šeštadienio LR buvo daug lengvesnis nei praeitos savaitės. Temperatūrų skirtumas daug daro.

Sekmadienio varžybos irgi maloniai nustebino. Nors kol kas nežinau savo laiko (bet manau, kad iš valandos tikrai išbėgau), bet bėgosi gan gerai, ne per sunkiai. Labai pradžiugino pusbrolis su teta Siga atėjęs manęs palaikyt. Tai jin šaukė abi rankas pakėlus po pirmo rato “Kiborgai!!!!“ (nu tik reikia “kiborgai“ į mano vardą pakeist). Labai smagiai buvo. Dar nustebino karštis. Antrą ratą jau nebeatlaikiau ir nusirengiau viršų, nešiausi rankoje ir bėgau tik su maike. Buvo pats tas. Užuovėja+saulė – karštis net ir minusinėj temperatūroj.

Bendra savijauta labai nebloga. Labai patinka bėgiot be laikrodžio. Nėra kokios tai papildomos įtampos. Ypač varžybose. Leki sau ir tiek :). Ir labai mokaus kūno klausyt. Kaip jis jaučiasi, ką sako, ko nesako ir t.t.

Nu o dabar jūs – Dovilę ir Marių pažiūrėsim patys kaip subėgot (beje, ir vėl mačiau, ir vėl kažkaip nepriėjau :)), labai įdomu Dainius ir padugninis. Pastarajam dideli sveikinimai su subėgtu 1000 km šiais metais. Kiek suprantu, jubiliejiins kilometras ir buvo pasiektas šių varžybų metu?

Susitiksim jau kitais. RRwF pirmą naujų metų dieną išpuola :)))

***

RR – recovery run, jei yra RRwF, tai reiškia, kad lengvai prabėgau ir padariau pratimų bėgimo formai palaikyti
Hill – bėgimai į kalną, kol kas bėgioju į Trijų mergelių tiltą
GAR – general aerobic run
MP – marathon pace run
tempo – tempas
LR – long run
VO2 – intervalinis bėgimas, kai labai uždūsti

Greičiui skaičiuoju tuos km, kurie prabėgti MP arba greičiau (tempo, VO2)

Reklama

Tagged:

§ 5 Responses to 14-os savaitės apžvalga

 • Marius parašė:

  Aš penktadienį tris kartus ant šiknos prasinešiau 😀 Ledukas buvo kapitalinis, džiaugiausi gyvas grįžęs 😀 Per kalėdinį gerai truktelėjau, asmeninį pasidariau. O dėl pasilabinimo, tai jeigu tu neprieisi, tai aš tikrai neprieisiu, nes neturiu supratimu kaip tu atrodai..

  • Dovilė parašė:

   O kaip Senuku Draugei sekesi? Ar tam bus skirtas kitas irasas? 🙂
   Nu dabar jau tikrai reikia barti! 😀 Mus tai jei karta atpazinot, tai kita karta is tolo pagal rubus jau galima atpazinti. As tai dairiausi dairiausi aukstos merginos, bet niekaip neiziurejau 😦

 • Senukų draugė parašė:

  Nes aš iš paskos bėgau 🙂 ir nemačiau judviejų.

 • Dainius parašė:

  Sveikinimai bėgusiems ir pasiekusiems asmeninius tikslus arba šiaip bėgusiems. Girdėjau atsiliepimus – geras ir vykęs renginys. O aš nebėgau. Priežastys nebėgti šį gruodį mane pačios susiranda…Gaila, žinoma (žmogus planuoja, o tas viršuj – juokiasi). Gal kitais metais pavyks sudalyvauti. Šiaip – keletas palinkėjimų: Senukų draugei – konkurencijos varžybose, Kiborgui – pergalės skonio, Mariui – naujų asmeninių ir kitą rudenį Vilniuj į Top10 patekti, Dovilei – per maratonus ne tik Marių palaikyti, bet pagaliau ir vytis jį, Padugnini – naujų asmeninių pasiekimų trąsoje, Gintarui – noro ne tik bėgti, bet ir varžytis. O visiems neįvardintiems – greitų ir ištvermingų metų! Ir linkiu prieiti vieniems prie kitų! Ačiū.

 • padugnini parašė:

  Aga, irgi prisijungiau prie Dainiaus palinkėjimų visiems visiems ir blogo šeimininkams ir lankytojams ir šiaip visiems, kas prie bėgimo!
  Ačiū kad mano štuką kilometrų prisiminėt, formaliai ją trečiadienį pasiekiau. Ale ir bėgimuks buvo… Keikiausi per tuos šešis kilometrus turbūt daugiau negu per 994-is prieš tai buvusius. Vis dėl to slidumo…
  Plačiau apie varžybas rytoj pabloginiu, dabar į lovelę, turininga ir graži diena buvo 🙂
  Sėkmės, mielieji!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading 14-os savaitės apžvalga at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: