Naujos alyvos Kiborgui!

lapkričio 25, 2012 § 4 Komentaras


Šią savaitę eksperimentavau. Tyčia nebėgau. Na, nepaisant savikontrolės failo, kai užbėgau darbe laiptais į trečią aukštą ir kai Senukų draugė vertė bėgt per perėją. Apie tai ir parašysiu.

Iš viso šiais metais tokių savaičių, kad nebūčiau visai bėgiojęs, buvo 3. Ši ir dar dvi: (2) kai sirgau ir žaidžiau Diablo, (1) kai bandžiau atsigauti po 24h dviračių maratono (ir tai man rodos tada šeštadienį trumpai prasibėgom).

Ši savaitė ypatinga, nes pirmoji, kai tyčia nebėgau. Išvados neypatingos:

a. nebėgti yra nesunku
b. nebėgdamas daugiau laiko skiri kitoms veikloms
c. jei kas uždraustų man išvis bėgioti gyvenime ir nebegalėčiau to daryti – būtų labai sunku

Dabar plačiau. Lūkestis buvo, kad kūnas veršis (pats kūnas ne veršis, o kiborgas – čia veiksmažodį naudoju) bėgti. Ne itin. Ramiai taip prabuvom. Tiesa, trečiadienį nei iš šio, nei iš to paskambinau Poviliukui ir sunešėm 40 gipskartonio plokščių į jo namo antrą aukštą iš garažo šalimais sienoms apšiltint. Dvi valandas nuo dūšios padirbėjom. O ir joga ketvirtadienį nebuvo tokia sunki kaip įprastai. Žodžiu, bėgimas nėra toks narkotikas kaip cigaretė, kava ar cukrus. Trebos nėra. Lomkių.

Darbams irgi daugiau laiko liko. Beveik užbaigiau tokios knygutės vertimą ir šiaip toks gal aktyvesnis buvau.

Keisčiausia tai buvo ta c. išvada. Kad būtų labai sunku apskritai nebėgioti. Bent dabar taip atrodo. Lengva buvo nebėgti, nes žinojau, kad nuo kitos savaitės prasideda progresuojantis 18 savaičių treniruočių maratonas maratonui. Žinojau, kad bėgti teks ir kai noriu, ir kai nenoriu, ir lyja, ir kai sninga, ir kai alkanas, ir kai sotus, ir kai dar ten x visko. Bet kai ėmiau ir pagalvojau, kad nebeleistų kas bėgti (nors sunkiai įsivaizduoju, kad realiai tai būtų įmanoma), tada pasidarė keista. Atrodo taip įėjo tas bėgimas į gyvenimą. Net keista. Tapo labai mano dalim. Užsicementavo.

***

Grįžau šiandien pėščiom nuo geležinkelio stoties, tiltu per Nemuną. Žiū, apačioj bėgikas. O jau vėlu, po devintos. Be jokio ten ciklopo akies, šviesos, šiaip – ramiai sau risnoja. Taip gera ant dūšios pasidarė.

Reklama

§ 4 Responses to Naujos alyvos Kiborgui!

 • padugnini parašė:

  hmz … jeigu tas bėgikas buvo juodu treningu, baltais, bateliais, be pirštinių, kepurių, ausinių ir ciklopų, ir jei judėjo dviračių taku panemuniu link Šančių, tai labai gali būt. kad tai buvau aš… Longraną mat sumaniau pasidaryt sekmadienį.

 • Marius parašė:

  Dėl programos per daug nesijaudink.. Gyvenimas yra gyvenimas, todėl labai retai būna taip, kad viskas eitų pagal grafiką.. Aš pirmam maratonui ruošiausi belenkaip, antram (žieminiam) programos nepavyko įgyvendinti, trečiam teko visaip modifikuoti, bet iš esmės įgyvendinau..

 • padugnini parašė:

  Tikrai nuostabus dalykas, niekas nebūčiau pagalvojęs… Praėjusį berods ketvirtadienį ėjau pietaut iš savo kontoros. Drėgna, šalta, nyki pramoninė Europos pr. ir Veiverių g. sankryža… ir staiga – bac! Nuo mėsos kombinato pusės – bėgikas! Iš kur!? Vidury dienos!? Vidury eismo? Tokiu oru !? Tokioj vietoj !?
  …ir nuotaika netikėtai pagerėjo, ir šypsena prasikalė…
  Tikrai negalvojau , kad bėgdamas gali nuotaiką pakelt netik sau… ot… 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Naujos alyvos Kiborgui! at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: