Kaip Zuokas bėgikus rėmė.

spalio 9, 2012 § 4 Komentaras


Buvo labai intensyvus savaitgalis. Dvi varžybos per dvi dienas.

Šeštadienis

11 km Pakruojo dvaro takais. Stiprus vėjas ir smagi kompanija. Startas gan greitas (4:30 min/km), tai prilėtinau ir risnojau sau. Įsidėmėjau prieky bėgančius ir stengiaus per daug neatsilikt. Bėgosi neįtikėtinai gerai. Nors pulsas mušo rekordus, bet pats kūnas neprieštaravo per daug. Nuo antro rato ėmiau vis gaudyt prieky bėgančius ir pirmą kartą sugalvojau naudoti tokią strategiją: kai jau nebe daug lieka iki prieky bėgančio – paspausti ir prisivyti, paskui kurį laiką bėgti jo tempu, o tada toliau varyti. Du kartus taip dariau, tai visai gavosi. 10km kartu su Aušra Kavaliauskiene pavijom Juozą Bajorą. Tai jis mus palydėjo komentaru, kad jau nusėdo. Paskui aplenkiau ir Aušrą ir finišavau aplenkdamas dar kažkurį šviesos karių narį. Per 52:08. Labai geras kaip man laikas. Taip pat užstačiau 10 km naują asmeninį rekordą (47:18). Labai labai džiaugiaus. Dar ir tėvai buvo palaikyti, tai tas suteikė papildomos motyvacijos. Žiūrėsim kaip ten seksis toj bėgimo taurės turnyrinėj lentelėj po šio bėgimo.

Sekmadienis

“Bėk už Kauną“. Estafetė 4*2,5km. Subėgom visi per 42 min ir 2 sek. Labai šauniai. Bet pats bėgimas – mirtis. Pirmus du km laikiau 4:15 min/km kažkur. Tai čia mano VO2 tempas beveik. Paskui dar pagreitinau iki 4:00 ir finišavau. Subėgau per 10 min su trupučių. Kuriozai prasidėjo, kai skelbė nugalėtojus. Pasakė, kad mes treti. Bele kaip džiaugėmės :). Kai jau užlipom ant pakylos, tai pasakė, kad ketvirti. Kai nuėjom valgyt, sužinojom, kad penkti :). Kažkokie netikslumai registruojant laiką. Bet kokiu atveju gerai patūsinom ir organizatoriai kaip paguodos prizą davė tris dėžes vitaminų, kurių galiojimo laikas baigiasi po mėnesio :)))))). Tai Šaras pasakė tai mergaitei, kur kalba per mikrofoną, kad mes juos dalinsim visiems ir tada žmonės pradėjo eiti, o mes dalinti ir taip per kelias minutes paėmėm ir išdalinom šimtų litų vertės paguodos prizą :). Labai labai daug potyrių šio bėgimo metu. Tiek mirinėjimas sukant ratą aplink Soborą, šalia kurio, kažkas neatlaikė ir privėmė :). Tiek greitosios mintyse ieškojimas paskutiniuose metruose, nes buvo labai labai sunku. Dar labai atsiprašau kolektyvo “Nemunas“ mergaitės, kurią lenkdamas posūkyje su ranka kliudžiau. Kaltas :).

Zuokas

Zuokas nebūtų Zuokas… Tarp užsiregistravusių estafetėje buvo dvi politinės jėgos: Kauno liberalai (atbėgo paskutiniai per 54:03) ir Sąjunga TAIP (atbėgo per………….. 31:23). Per 31:23 :). Ot sportuoja politikai, ne? :). Mane, bėgantį trečią ratą, aplenkė kaip stovintį vienas jų jau bėgantis ketvirtą ratą. Tad, ilgai netempiant gumos, susakau kai ką, kas arčiau tiesos. Pries startą pasilabinau su vienu iš studentų ir paklausiau, ko šis nebėga. Jis atsakė, kad atėjo draugų palaikyti. Ir dar paminėjo, kad Zuokas kiekvienam jų po 100 lt davė, kad prabėgtų už jo partiją. Cheap? Paskui su draugais aptarinėjom ar ne per pigiai? Ir viena iš merginų sakė, kad tie vyrukai kiekvienas per 7 min po 100 lt užsidirbo. Ne taip jau ir blogai. Bet man vis tiek cheap. Iš Zuoko pusės cheap. Suprantu, kad jis ne tik tuo laimėjimu populiarumo laimėjo, bet gal kažkiek neigiamo dėmesio ir per šį blogą gaus. Durniausia, kad galiu duot 100%, jog kitų metų “Bėk už Kaunas“ bėgime nebebėgs nei “Sąjunga TAIP“, nei “Kauno liberalai“ (nors pastarieji gal ir risnos). Kad neberems, nes nebereikės. O po keturių metų, gal vėl išdygs. Dar pajuokavom, kad aš visai už Kubilių būčiau subėgęs. Net ir nemokamai. Nes jis dviratį mina. Būtų paskambinęs, paprašęs, pakalbėję sau ir būčiau. O ko ne? Tik komandą būčiau pavadinęs (jei estafetėj) kokie “Kubiliukai“ ar “Prijaučiam dviratį minančiam Kubiliui“ ir būtų fun. O čia jau ne fun. Tingiu dabar domėtis ar tie vyručiai turi ką nors bendra su ta sąjunga už kurią bėgo, bet įtariu, kad ne. Tik tuos 100 lt. Nu, norėjos aprašyt visa tai.

Dar vienas gal kiek ne į temą. Labai gilų reikalą supratau po tų Asadauskaitės eilių. Bet ne apie kažkokius užkulisius (kurie pasirodo sugeba net iki “Bėk už Kauną“ atsikast), o apie kitką. Toptelėjo, kad visai lievai, jog mūsų olimpiečiams dovanoja 200 000 lt kaštuojančius BMW. Juk taip ir formuojama kultūra. Įdomu ar Danijoj tokios pat būtų dovanos? Japonijoj? Jei daug nuveikei – imk BMW. Išeina, kad tai vienas didesnių troškimų objektų, kurių turėtumėm norėti? Kodėl ne būstas? Arba brangūs geri dviračiai? Arba kelionė? Arba sodyba? Bet ne – automobilis. Taip ir važinėjam paskui visi, ir nenorim lygiuotis į Daniją, kur 4 asmenų šeima turi 5 dviračius, nes vienas atsarginis, jei kurio suges… Žodžiu, irgi neužskaičiau. Ir džiaugiaus Meilutyte, kurie atidavė tą BMW net nepavažinėję ir pasiėmę pinigus.

Tiek minčių. Ką jūs?

Reklama

Tagged: , ,

§ 4 Responses to Kaip Zuokas bėgikus rėmė.

 • Marius parašė:

  Nu neblogai tu čia varai, po dvi varžybas per savaitgalį ir dar rekordą užstatai. Sveikinu.

  Zuokas yra Zuokas ir nieko čia nepadarysi, visada ką nors sugalvos. Tikras brainstormeris:) Dėl BMW tai man irgi keista dovana pasirodė. Kas jeigu čempionui jos nereikia? Kaip Meilutytei. Parduodi, prarandi dalį jos vertės, o laikyti – nenaudinga. Beja man patiko kai Meilutytę žurnalistai pagavo prie BMW ir klausia: ar žinojote kokios spalvos bus? Ne, nieko nežinojau, net nežinojau ar džipas bus ar normali :DDD

  Tiesa dėl dviračių, pradėjau rašyti blogą http://miestutransportas.blogspot.com/ Ten ir apie dviračius straipsnis yra. Būtu įdomu išgirsti tavo nuomonę apie dviračių perspektyvas Lietuvoje..

 • Kiborgas parašė:

  Paskaitinėsiu, užsiprenumeravau. O Meilutytė maladec 🙂

 • Dainius parašė:

  Man irgi tie BMW kažkaip nelimpa. Premiją – užskaitau, Prezidentūros apdovanojimus – užskaitau, bet tie auto kažkaip nesiderina su sportu. Nei gaila, nei ką, bet neskanu ir tiek. Dėl Zuoko… Su nerimu galvojau, jog bus labai daug politikos.. Džiaugiuosi, kad tik tais bėgikais prasisuko….O apie dviračius – mano 4 asmenų šeima turi tuos penkis dviračius… 🙂 Tik tas penktas ne atsarginis, o jau išaugtas… 🙂

 • Dovilė parašė:

  Dėl dovanotu butent BMW, tai aš galvoju, kad kai Krasta Auto yra remėjas, tai negi jie dovanos Eikos butus? Manyčiau ryšio reikėtų ieškoti čia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Kaip Zuokas bėgikus rėmė. at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: