Spalis

rugsėjo 30, 2012 § 3 Komentaras


Rytoj spalis. Vis labiau artėja niūresni orai ir vis labiau pasimatys, kas turi valios bėgiot, o kas lėks sporto kluban.

Adidas nerimsta ir kuria ne tik naujus batus, bet ir klipukus apie juos

O motyvuojančių filmukų irgi netrūksta. Žemiau esančiam tekstas nelabai, bet pati mintis visai patiko. Matai realų įdirbį.

O šiaip. Juda viskas. Spaliui numatytos trys varžytuvės:

6 d. Pakruojis
7 d. Bėk už Kauną estafetė
27 d. Rumšiškės

Varžybos tokios keistos. Dvi dėl LBT taurės, kad pakilt bendroj įskaitoj kuo aukščiau. Bet nelabai motyvuoja, nes visos viltys atidėtos kitiems metams, kai žadu visose arba kuo daugiau LBT varžybų sudalyvaut. Bėk už Kauną apskritai toks smagus pasibuvimas. Bandelių mėtymo varžybos :). Dėl “Gardėsio“ kaip pagrindinio rėmėjo. Jei nieks neduos man bandelės – būsiu nusivylęs.

Gyvenu kokiam tai laukime. Labiausiai – lapkričio paskutinės savaitės, kai pradėsiu 18 savaičių pasiruošimo pirmajam maratonui ciklą. Iki tol – lengvai bėgioju ir lengvai sportuoju. Gyvenu kažkokiam tuštumos po pasiekto tikslo laike. Bet reikia ir tokių. Tada geriau įvertini ką reiškia siekti, stiebtis, stengtis.

Apie bėgimą filmų irgi nebežiūrim. Žiūrim visokius Kim Ki Dukus ir dar kartais Zvyagintcevą. Šiandien Amerikėj startuoja pingvinų mylimas The Amazing Race naujausias sezonas. Tai įtariu, kad su juo irgi kažkiek pirmadieniais pabūsim.

Juda kruta viskas. Gyvenimas nestovi. Ir aš nestoviu. Nors kartais apsistoju, pabūnu. Gerai tai, kad nors ir praėjo pirmoji meilė bėgimui, kai progresas stulbinantis, atradimai kasdien, naujovės, aprangos, bateliai, trasos, varžybos, bet bėgimas vis dar traukia, nepaleidžia. Šaukia. Kaip koks tikras pašaukimas :). Šiandien skambino draugas ir kvietė sekmadieninio krepšinio, tai turėjau jam pranešti turbūt ne itin smagią žinią, kad “esu dabar bėgiks ir nelabai žaisiu kašės“. Po trijų treniruočių per savaitę (neskaitant cross-trainingo) nelabai ir lieka jėgų. Nebuvau labai gers kašists, tai per daug neliūdėjo ;).

Pasimatom Pakruojy ir Kaune. Sėkmės visiems.

Tagged:

§ 3 Responses to Spalis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Spalis at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: