Pirmadienio trupiniai

rugsėjo 3, 2012 § 2 Komentaras


Vėl susikaupė šiek tiek skaitinių, naujienų, video klipukų.

1. Atradau, kad piratų įlanka turi Runners World elektroninę versiją. Paskaitinėjau, visai nieko.

2. Jau komentaruose džiaugėmės, kad Kaunas irgi turės vieną rimtesnių savo bėgimų. Daugiau informacijos www.bekuzkauna.lt. Pamenu, kai žiūrėjau tą puslapį pirmą kartą, tai prie distancijų dar buvo Vilniaus žemėlapis 🙂 Dabar jau rašo, kad reikės bėgti nuo pašto iki Soboro ir atgal – 2,5 km toks vienas ratas. Šiaip graži iniciatyva ir idėja, ir prabėgti pačia miesto šerdim/širdim visai nieko bus. Didelis procentas, kad pingvinai palaikys šį bėgimą ir prabėgs kažkurią iš distancijų. Dar labai iš anksto prašom Gardėsio, kad užkeptų specialiai bėgikams bandelių su kokiais nors špinatais :).

3. Pietų Afrikos bėgikas Ryan Sandes su Solomono komanda sukūrė gražų klipuką apie save

4. Žiūrėjom praeitą savaitę su Senukų drauge vieną filmą apie akluosius bėgikus, bet jis toks nelabai buvo. Užtat paskui žiūrėjom kitą apie storoką vyruką, kuris sugalvojo 60 dienų iš eilės gerti tik žalius sulčių koktelius. Tai bent man pastarasis itin patiko. Užsimaniau ir aš tų kokteilių 🙂

5. Galiausiai, šiandien labai užkabino istorija apie apgaviką bėgiką Kip Litton. Šitas vyras, kuriam jau virš 40, sugebėjo bėgti kartais netgi po maratoną į mėnesį ir visus juo bėgti greičiau nei per tris valandas. O dar įdomiau, kad jo antra maratono pusė galėdavo būti kartais net 11 min greitesnė nei pirma. Perskaičiau visą New Yorker straipsnį, kuris nors ir ilgokas, bet greitai skaitosi. Liūdniausia, kad taip ir nepaaiškėjo kaip įvyko apgavystės. Tikėkimės, LT neatsiras tokių bėgikų, nes kai tiek prakaito ir pastangų atiduodi maratone, būti aplenktam kažkokio žmogaus, kuris siekia šlovės kitokiais metodais – itin skaudu.

Tiek žinių. Nekantraujam sekmadienio 🙂

Tagged:

§ 2 Responses to Pirmadienio trupiniai

  • Dainius parašė:

    Apie Kip Litton buvau visai neseniai užtikęs kažkokiam forume… Tai kaip gi vis dėlto jis tai darydavo? Ir kažkaip prisiminiau rajonines tarpmokyklines lengvosios atletikos varžybas, kamuoliuko mėtymo į tolį rungtį… (gal atsimenat – toks panašus į lauko teniso kamuoliuką)… Visi vaikai mėtė tarp 35-45 m, o vienas mūsiškis švystelėjo virš 60-ies… Valio, nugalėtojas, rajono rekordas! Pasirodo, mūsų fizrukas susitarė su kamuoliukus parnešančias organizatorių vaikinukais, kad tie vieną kamuoliuką pakeistų į fizruko įduotą – gerokai sunkesnį, prileistą vandens, bet išoriškai – tokį pat… Tokia tat mano ankstyva pažintis su neteisybe sporte… 🙂

  • Kiborgas parašė:

    Dainiau, reikia skaityt tą New Yorkerio straipsnį, jame daug atsakymų. Realiausias spėjimas – nusiimdavo nuo trasos ir dalį jos važiuodavo dviračiu, o kur būdavo laiko fiksavimas – vėl grįždavo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Pirmadienio trupiniai at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: