PB – Plungės Bėgimas

rugpjūčio 20, 2012 § 5 Komentaras


Ko gero jau abu buvom pasiilgę bėgimo startų. Tiek pačio bėgimo, šiltos atmosferos, tiek varžybinio jaudulio, bėgikų “sveiki“ ir “labas“. Jų veidai įgauna vis daugiau asmeniškų detalių – puošiasi bėgimo laikais, užimtom vietom, nuotykiais ir pokalbių nuotrupom. Spaudžiam ranką ir jaučiamės savi.

Šį išrašą dar galima pavadint – bėgimas be lūkesčių. Aš nežinojau, ko iš savęs tikėtis iki pat starto. Lyg ir buvo noras pasitikrinti savo progresą 10 km trasoje. Bet po kelių treniruočių praeitą savaitę, bėgant jautėsi, kad raumenys maskatuoja atskirai nuo kaulų. Buvo sunku prognozuot, ką galima nuveikt su sunkiom kojom. O kalbant ne apie bėgimą, tikėjomės pamatyt P.Silkiną. Jį pamatėm tik atvykę. Iškilo knygoje perskaityti vaizdiniai. Tikriausiai atbėgo iš Kretingos, tikriausiai eina susipažint su trasa. Pats P.Silkinas atrodė ramus ir visą laiką buvo susitelkęs į anūkę. Susilinksėjom, kad vien dėl jo vertėjo čia važiuoti.

Taigi, bėgimas vyko miesto parke,  M.Oginskio rūmų prievaizdoje. Trasa – 4 ratukai po 2,5 km. Kaip visada 12 val. startas. Pradžioje jaučiausi puikiai. Norėjosi bėgti greičiau ir nusprendžiau savęs nestabdyti. Bėgti grupėje yra lengviau nei vienai gale risnoti, todėl sekiau vieną po kito bėgikus ir bandžiau iš akiračio nepamesti Kiborgo nugaros. Stengiaus bėgti ne 10 km, o tuos 4 ratus – kelios nuokalnės, statybininkų tualetai, paskutinis tiltelis iki starto, gaivinimo punktas ir vėl iš naujo.  Reiškia galvoti tik apie tą ratą, o po to, kaip bus, taip. Ėmiau lenkti ir tie lenkimai nebuvo malonūs. Pamenu į Pabaisko rezultatų lentelę žiūrėjau išsižiojusi ir analizavau laikus bėgikų, kuriuos jau patys dabar pavejam. Ir juos lenkti visai nejauku. Porą paskutinių lenkimų bėgau su tokiu atsiprašymu galvoje. Žinau, kad kvailai per greitai ir žinau, kad pavysite mane, bet dabar aš lenkiu. Jei jau kvailai, tai iki galo. Sunkumas atėjo greitai. Trečiame rate jau pradėjau kankintis. O nugara, kuri mane vedė į priekį pradėjo tolti.  Paskutinį kartą punkte paėmiau vandens, bet nesugebėjau jo atsigerti 🙂 Na niekaip negaliu sustot ramiai punkte, jei jau tiek pastangų dėjau, kad bėgčiau kiek galiu greičiau, kaip sustoti ir gerti? Šiaip ne taip finišavau per šiek tiek mažiau nei 48 min. Telefonas rodė keliais šimtais metrų trumpesnį atstumą. Bendroje moterų įskaitoje, atbėgau trečia, o savo amžiaus grupėje antra.
Kiborgas irgi pagerino savo 10 km laiką – atbėgo per 47 min. 22 s. Nuostabu!

O dar pačią Plungę dar įdomiu kampu pamatėm. Stovim prie modernios geležinkelio pervažos su monitoriais rodančiais, kiek reiks laukti. Link mūsų prieina rimtas plungiškis ir klausia – “po kiek paršeliai“. Juokingas, bet gi normalus klausimas, šeštadienį – turgaus dieną 🙂 Nuvažiavom į turgų paršelių ieškot. Apėjom prekystalius, pakutenom kačiukus ir triušiukus, bet paršelių neradom. Pasirodo pavėlavom, paršelius 5 val. ryto pardavinėja 🙂

Tagged: ,

§ 5 Responses to PB – Plungės Bėgimas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading PB – Plungės Bėgimas at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: