Rimtos bekelės varžybos Lietuvoje?

rugpjūčio 6, 2012 § 2 Komentaras


Šį savaitgalį sesės ir jos draugo dėka pasitaikė proga palakstyti po miškus už Nemenčinės kažkur prie Baltarusijos (žr. pav.),

tai prisiminiau visai bekelės malonumus. Labiausiai patinka neprognozuojamumas, bėgi ir nežinai kur nubėgsi, ką sutiksi ir pamatysi. O kitas – grynas oras. Panemunė ar Ąžuolynas su pašonėje burzgiančiom mašinom tokio džiaugsmo plaučiams nesuteikia kaip bėgimas tikru mišku. Jau pagalvoju visai apie bekelės (trailo) batų įsigijimą. Bet iš karto apima liūdesys, kad nėra rimtų bekelės varžybų Lietuvoj. Vienintelės įdomesnės – “aplink Rekyvos ežerą“, bet jos tik 14-15 km ilgio ir daugiau tokios braidymo varžybos, artimesnės turbūt šiam naujam renginiui. O labai norėtųsi kažko panašaus į Leadville… Kad būtų krūva km, koks 100 ir kad finišuoti galėtum po kokių 30 valandų :). Žodžiu, truputį amerikoniškų bėgimo blogų persiskaičiau, bet kodėl gi ne? Juk ir Rygos maratonas prasidėjo nuo kelių smalsuolių, ir Vilniaus panašiai.

Labanoro miškais taip imt ir paklajot arba Ignalinos MTB trasa tik be dviračio, arba dar kur.

Tai vat apie tai galvoju šį rytą.

Reklama

Tagged:

§ 2 Responses to Rimtos bekelės varžybos Lietuvoje?

  • Andrius parašė:

    Apie The Barkley Marathons teko skaityti? Ultramaratonas kurį per nustatytą laiką įvykdė tik 13 dalyvių iš 900 per 25 metus. Rekomenduoju paskaitymui http://blog.washingtonpost.com/why-we-compete/2007/04/curiosity_1.html?hpid=topnews/

    O Lietuvoje 100km bekelės varžyboms įdomu kiek atsirastų dalyvių, gal pradžiai 50km užtekteks? 🙂 Kur nors tarp Moletų/Ignalinos ežerų galim suplanuoti ir išbandyti maršrutą rugsėjo mėn. (po vilniaus maratono).

  • Kiborgas parašė:

    Paskaitysiu apie Barkley. O bekelę, jo 🙂 Iš pradžių taip skeptiškai žiūrėjau, bet galvoju, jei jau niekas neorganizuoja, tai reikia imtis pačiam. Galvoju, galima suvažiuot iš vakaro ir dviračiais ramiai apvažiuot ir posūkius svarbiausius pažymėt kokiom spalvotom juostikėm, o kitą dieną prabėgt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Rimtos bekelės varžybos Lietuvoje? at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: