400 km, Berlynas, Silkinas

liepos 12, 2012 § 4 Komentaras


Gausis toks sumakaluotas įrašas. Kadangi pageidavot truputį įspūdžių iš 400 km kelionės, tai pradėsiu nuo jų.

400 km

Apie patį renginį sužinojau iš 59 m. kolegos su kuriuo malamės šią vasarą po MTB maratonus. Šį sekmadienį jau trečias Molėtuose. Pagalvojau “kodėl gi ne“. Perkalbėjau Senukų draugę, kad neplauktumėm su jos įmone baidarėmis ir atvarėm važiuot. Buvo nevaržybinis maratonas (nebuvo pirmų vietų, apdovanojimų ir t.t.), tikslas – nuvažiuoti kuo daugiau per 24h. Pagrindinius įspūdžius surašiau kitur, tai čia printscreeną įdedu.

Berlynas

Praeitą savaitgalį viešėjom Berlyne. Žadėjom pakliūti į Radiohead koncertą, bet jį atšaukė, o pigūs bilietai ir hostelio rezervacijos liko – tai ir nuvažiavom. Kas susiję su bėgimu, tai išbėgom tokiam trumpučiui bėgimui (nes po 400 km maratono ne itin norėjos praeitą savaitę bėgiot :)). Bet norėjau apie kitą parašyt. Pastebėjau, kad beveik nėra žmonių su Crocsais ir yra labai daug žmonių su bėgimui skirtais NB, Nike, Asicsais, Adidas. Tuo labai džiaugiaus. Užsieny žmonės daug labiau atradę tokių batelių privalumą ir paprastam kasdieniam naudojimui. Jau netgi buvau nusigandęs, kad Crocsus veža tik mums ir mulkina, kad tai geras produktas, bet Alexa supermegaubermarkete rasta jųjų parduotuvė ir gausus lankytojų skaičius nuramino. Iš vietinių highlightų turbūt netikėčiausia buvo Diane Arbus paroda ir ačiū sesei bei Senukų draugei už smagią ir niekad nenuobodžią kompaniją. Apsistoję buvom šiam pigiam hostely. O važiavom su Simple express autobusu, nes pirmos penkios vietos jame tekainuoja 3 eurus. Tai kelionė pirmyn-atgal – 6 eurai :).

Silkinas

Visiškai netikėtai beguglindamas radau štai ką :):

Tiek šiandienai!

Reklama

Tagged: , , ,

§ 4 Responses to 400 km, Berlynas, Silkinas

 • Marius N parašė:

  Jaučiu kitamet kartu su Dovile dumsim į 24 h varžybas. Aišku aš iki to laiko noriu padoresnį dviratį nusipirkti..

  • Kiborgas parašė:

   Man po sio renginio visgi liko tas kablys, kur galvojau, kad neliks – ‘o kiek gi numinciau su plentiniu dviraciu?’ 🙂 tai gal kitais metais kartu minsim visi 🙂

   Sent from my Nokia phone

 • Dainius parašė:

  400 km jau ne juokai net ir profesionalui, Pagarba. O aš galvojau, kad numynęs iš Palangos į Nidą alaus bokalą išlenkti ir po to parmynęs atgal jau esu visai šaunuolis toks… Pasirodo, juokai… Čia gi daugiau nei iš Vilniaus į Nidą…

  • Kiborgas parašė:

   Cia yra is Kauno i Klaipeda ir atgal 🙂 ne juokai ir kojom, sedziu db prie traumatologo duru, tikrinsiuos kas su desine slaunim, nes po Moletu MTB gan rimtai suskaudo. O pradzia buvo 24h maratone.. Tikekimes uzteks kuriam laikui pailset nuo dviracio ir viskas bus ok.

   Sent from my Nokia phone

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading 400 km, Berlynas, Silkinas at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: