Atskaitos taškas

balandžio 22, 2012 § 4 Komentaras


Vilniaus pusmaratonis įvyko. Dar įvyko ir Lietuvos moterų tinklinio čempionato finalas. Įvyko Kiborgo sesės rekordinis 6 km bėgimas. Įvyko P.Silkino biografijos knygos pristatymas. Nepaisant to, kad dar ir gyvenimas vyko, su sportu susijusių renginių šią savaitę buvo daugiau nei įprastai.

Vilniaus pusmaratonio 10 km bėgimas. Skubu pasigirti rezultatu – 52 min ir kažkiek sekundžių (tikiuosi, kad po pusmečio juoksiuosi iš tokių savo pagirų). Man tai buvo absoliutus maksimumas. Išspaudžiau viską, ką galėjau. Žmonių prie starto buvo nemažai, tad  su visu būriu pajudėjom į priekį. Nežinau, kodėl ausyse H.Murakami bėgimo istorijos, manęs niekaip neveikė – vienintelis dalykas, apie ką galvojau buvo, kaip gauti daugiau deguonies ir koks atstumas dar liko. 10 km puiki galimybė mėgėjui įvertinti savo sportinę formą ir turėti atskaitos tašką tolimesniems bėgimams. Galbūt tai nebus visiškai tikslus rodiklis, nes tą dieną jėgų atėmė keletas tinklinio partijų. Ne tik jėgų, viduje vyko atsisveikinimas su tinkliniu, suvokiau, kad bent jau aukščiausioje lygoje nebežaisiu. Visgi konkurencija skatino bėgti greičiau. Mane lenkiantys turėjo įtakos mano tempui. Ypač tada, kai pamačiau priekyje bėgantį Kiborgą, supratau, kad pradžioje bėgau per greitai, todėl paskutiniai kilometrai bus ypatingi. Be HRM ar kitų bėgimo naudmenų, būtų buvę įmanoma sekti laiką ir kilometražą, bet nemačiau jokio ženklinimo. O ir šiaip mažai kur dairiausi, tiesiog bėgau. Kai finišavau, išsitiesiau ant žolės, Kiborgas pasakojo savo įspūdžius ir tai buvo geriausia dienos dalis. Sunkiausias bėgimas ir didžiausia palaima jam pasibaigus 🙂

Kai mieste nemiega niekas, atkeliauja dėdė miegas, o trys pingviniškos sielos eina pabėgiot.

Kiborgo sesė turi neblogą bėgimo karmą. Visus kartus jai bėgant lijo. Tą kartą grįžom sušlapę. 6 km! Tokį momentą norisi atsiminti ilgam. Dar gyvi mano prisiminimai nubėgus savo 4 km rekordą. Man atrodo, kad nuo šito didelio pasiekimo ateina bėgimo hype’as.

Labanakt, Slovėnija!

Reklama

Tagged:

§ 4 Responses to Atskaitos taškas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Atskaitos taškas at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: