Pasiruošimas bėgimui aplink Rėkyvą

kovo 19, 2012 § Parašykite komentarą


Vakar buvau Šiauliuose, tai nusprendžiau išnaudoti progą ir pasiruošti šeštadienį vyksiančioms “Aplink Rėkyvos ežerą“ varžyboms. Kadangi savaitgalis, tai pagal treniruočių planą priklauso ilgasis bėgimas. Tai galvoju reikia imti ir pabandyti subėgti visą trasą aplink tą ežerą.

Startavau 7:24 ir beveik iš karto pasiklydau. Bėgau nuo jachtklubo (ten kur tiltas) prieš laikrodžio rodyklę. Nusimaliau kažkur į sodų teritoriją ir daug jėgų palikau ten besiblaškydamas. Dabar jau suprantu, kad reikia kiek įmanoma daugiau asfalto keliuku palei sodus bėgti.

Paskui visai smagiai palei patį ežerą, nesmagiai ir jau tik pėsčiom ėjau ir ilsėjaus visokie sniegai ir balos, tada vėl keliukas gan nieko. Ir sunkiausia – pati pabaiga. Jau greičiausiai buvo pelkė, nes teko pėsčiom einant šokinėt nuo kupsto ant kupsto, kad kojos šlapios jau seniai nekreipiau dėmesio. Net neįsivaizduoju, kaip reikės įveikti šitą vietą per varžybas, nes bus vidudienis ir po savaitės dar labiau “atleis“ oras visus sniegus. Turbūt teks tolti nuo ežero ir ieškoti sausesnio praėjimo.

Labai geras jausmas apėmė, kad supratau, jog jau baiginėju trasą. Sutikau dar berniuką mažiuką, kuris drąsiai pasakė man “Labas rytas“ ir finišavau, paliesdamas automobilio stiklą. Kaip po grumtynių su meška neatrodžiau, bet atgaivos ir mission acomplished jausmo buvo į valias..

Užtrukau 2h 20min. Vienas paskutinių rezultatų, lyginant su 2011 protokolu. Stengsiuos pagerint, nes supratau kur dariau elementarias klaidas. Turėtų būt nerealios varžybos. Ypač jei visi klamposim po tą pelkę :).

Tagged:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Pasiruošimas bėgimui aplink Rėkyvą at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: