Pirmas medalis gyvenime

kovo 13, 2012 § Parašykite komentarą


Praėjęs sekmadienis buvo smagiai praleistas Jonavoje, 12,5 km distancijoje ir nerealaus senumo ir pigumo (2 lt) baseine.

Pats bėgimas sekėsi sunkiai. Visą savaitę sirguliavau ir net nebuvau tikras ar apskritai bėgsiu. Apsirengiau blogai, per šiltai ir 80% trasos apsunkino nuo lietaus ir prakaito sušlapęs viršutinis džemperis. Buvo gera patirtis, kad reikia rengtis daug mažiau. Bėgau su tokiu vaikinu, kuris grojo muziką per mobilų, tai visai gerai buvo, nereikėjo daug šnekėtis, bet ir savo plejerio nenaudojau. Gaila, kad jam sutraukė raumenis ir išsiskyrėm likus kokiems 5 km.

Po finišo puoliau į Senukų draugės mamos glėbį (nors ji tik ranką tiesė), buvau labai patenkintas, kad įveikiau, nes likus porai km kūnas rimtai sakė, kad nusišneku aš čia ir reikia kažką daryt..

Skaudėjo dešinės kojos vidinę čiurnos pusę, abiejų kelių vidines sausgysles, kairės kojos dubens išorę (! šitas visai netikėtai). Pirmadienį iš ryto skauda abiejų kelių vidines sausgysles. Galvoju, kad visgi truputį būsiu persistengęs su krūviais ir reikia grįžti prie 5 km režimo. Pusvalanduko bėgiojimo.

Džiaugiaus medaliu. Nors kai įteikė, tai berniukas kalbėjos su mergaite ir į mane beveik nežiūrėjo. Džiaugsmu nepasidalinom, kiekvienas savais reikalais užsiėmę buvom. Tokiem pingvinam kaip mes su Senukų drauge nubėgti 12,5 kad ir daugiau nei per valandą yra nerealus žygdarbis ir norisi juo pasidžiaugti. Gaila, kad organizatoriam tai daugiau buvo kasdienybė :))

Atbėgau per 1h 4min 22s. Aplenkiau gal 10% VE grupės bėgikų. V60 grupėj (virš 60 metų) būčiau gal per vidurį ir prizinės nebūčiau paėmęs vietos :).

Medalis. Nuo pat vaikystės nebuvau laimėjęs jokio medalio. Dabar jau turiu. Ir life goes on.

Kitas bėgimas – aplink Rėkyvą!

Reklama

Tagged:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Pirmas medalis gyvenime at pingvino kojos.

meta

%d bloggers like this: